Party Stories
Ola Gintrowska na Orłach 2016
Newsy

Ola Gintrowska na Orłach 2016. Tym razem bez syreniego ogona! Hot or not?

Ola Gintrowska na Orłach 2016 zaprezentowała się dość w skromnej stylizacji - białej bluzce i czarnej spódnicy z koronką. Do niezbyt oryginalnej kreacji założyła szpilki z sieciówki (Zara). Tym razem słynna eurowizyjna syrena nie zaliczyła wpadki, ale szału również nie było.

Córka Anny Lewandowskiej pyta mamę, czy może zjeść coś niezdrowego! "Jest świadoma"

Ola Gintrowska na Orłach 2016

Ola Gintrowska zdobyła sporą "popularność" po polskich preselekcjach na Eurowizję. Wokalistka zaprezentowała się w syrenim ogonie, a internauci nie zostawili na niej suchej nitki. Niestety, nie poradziła sobie wokalnie. Piosenkarka jednak nie przejmuje się hejtami. Tłumaczy, że takie doświadczenie jest dla niej niezwykle cenne. Wie jednak, że nie wypadła najlepiej:

[...] za to ogromne doświadczenie, z którego inaczej jak na scenie, z niełatwą konkurencją, się nie zdobędzie. Dziękuję za komentarze i zapraszam do dalszego śledzenia moich poczynań :) Będzie lepiej.

Jak wypadła na Orłach 2016? Tym razem obyło się bez wpadki, ale cel został osiągnięty. Ola jest na językach.

 

Zobacz: Ola Gintrowska na żywo. Jak wypadła?

 

Ola Gintrowska na Orłach 2016.

Ola Gintrowska w białej koszuli

Ola Gintrowska na Orłach w skromnej stylizacji.

Ola Gintrowska w białej koszuli

 

Ola Gintrowska jako syrena na Eurowizji.

Ola Gintrowska
ONS

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marta Żmuda-Trzebiatowska, Maja Ostaszewska, Joanna Kulig, Barbara Kurdej-Szatan w makijażach z różowymi ustami
Ons.pl
Fleszstyle
Jasnoróżowe usta na gali Orłów 2016 - która gwiazda wyglądała w takim makijażu najlepiej? SONDA
Ola Gintrowska
ONS
Newsy
Słynna syrena z Eurowizji czyli Ola Gintrowska ćwiczy taniec na rurze z popularną aktorką! Mamy zdjęcia!

Słynna syrena z polskich preselekcji na Eurowizję, czyli Ola Gintrowska, ćwiczy taniec na rurze. Kto jej towarzyszy? Sama Izabella Miko! Czy właśnie tak piosenkarka przygotowuje się do podbicia polskiego rynku? Mija kilka tygodni od polskich preselekcji, gdzie Ola Gintrowska wystąpiła na scenie jako syrena, a internauci nie zostawili na niej suchej nitki. Wokalistka jednak nie poddaje się i walczy o zainteresowanie. Jak? Seksownymi zdjęciami z treningów tańca na rurze z popularną w USA Izą Miko. Jak sama napisała na Facebooku, do tańca powróciła po dłuższej przerwie. Kiedy zobaczymy efekty jej ćwiczeń? Oby jak najszybciej. Może wtedy wszyscy zapomną o syrenim ogonie ;)   Zobacz:  Ola Gintrowska na Orłach 2016. Tym razem bez syreniego ogona! Hot or not?   Ola i Iza Miko na rurze! Ola Gintrowska jako syrena! Aleksandra Gintrowska na Orłach 2016.

Ola Gintrowska
ONS
Newsy
Występ Oli Gintrowkiej największą wpadką eliminacji do Eurowizji? Artystka zaprezentowała się jako... syrena! ZDJĘCIA
Ten występ też zapamiętamy na długo...

Ola Gintrowska nie będzie reprezentować Polski na konkursie Eurowizji 2016. Artystce nie udało się podbić serc widzów we wczorajszym konkursie eliminacyjnym. Wygrał Michał Szpak i to właśnie on powalczy o zwycięstwo w Sztokholmie. Jednak nie tylko on wzbudził wczoraj ogromne emocje... Ola Gintrowska jako syrena w eliminacjach do Eurowizji Oli Gintrowskiej jednak udało się przykuć uwagę swoim nietypowym występem, w czasie którego zaprezentowała się w stroju... syreny! W pewnym momencie show, wokalistka założyła syreni ogon i tej kreacji kontynuowała swój występ. Zainteresowanie wzbudziła cała choreografia Gintrowskiej z udziałem seksownych tancerzy. Bez wątpienia jej wykonanie piosenki "Missing" przejdzie do historii polskich eliminacji do Eurowizji jako jeden z najbardziej oryginalnych. Uważacie, że Ola zaliczyła wpadkę? A może przeciwnie - jej występ przypadł wam do gustu? Zobaczcie zdjęcia z występu artystki i głosujcie w sondzie!   Zobacz też: Edyta Górniak po przegranych eliminacjach do Eurowizji wydała oświadczenie! Żałuje startu w konkursie?   Ola Gintrowska zaprezentowała utwór "Missing". Artystce na scenie towarzyszyli tancerze. Piosenkarka zaprezentowała się również w stroju syreny. Gwiazda chętnie pozowała na ściance, prezentując swoją nietypową kreację.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner