Już za kilka dni na antenie Polsatu pojawi się nowe show, w którym gwiazdy będą skakać do wody. Producenci niedawno pokazali spot programu "Celebrity Splash" i nie brakuje w nim nagości. Zobacz: Jest nowy spot "Celebrity Splash". Tym razem nagości jest jeszcze więcej

Reklama

Jedną z uczestniczek nowego formatu jest Ola Ciupa, która zasłynęła dzięki udziałowi w teledyskach Donatana. Modelka już na pierwszych treningach ukruszyła sobie zęba, a w miniony weekend pokazała mocno posiniaczone nogi. Nam udało się z nią porozmawiać na prezentacji wiosennej ramówki stacji Polsat. Okazało się, że Ola zgodziła się na udział w show, choć nie umiała pływać:

Ja jeszcze nie umiałam pływać. Zaczęłam od mega turbo przyspieszonego kursu pływania. Od nauki zanurzania głowy pod wodę, otwierania oczu, gdzie na początku nie widziałam kompletnie nic, natomiast później włączył mi się taki instynkt przetrwania, że teraz widzę wszystko. Patrzę, żeby tylko ja najszybciej wypłynąć i dopłynąć do brzegu. Jest bardzo ciężko. Jest ciężko fizycznie, ale jest też ciężko psychicznie. Zbliża się odcinek na żywo i zaczęłam już obsesyjnie myśleć na temat mojego skoku, który muszę wykonać. Jest on bardzo trudny, bardzo złożony. Mam chyba najtrudniejszy skok z mojej grupy.

Przed naszą kamerą Ciupa pokazała też mocno obite nogi.

Zobacz: "Celebrity Splash" to niebezpieczny program. Boleśnie przekonała się o tym Ola Ciupa

Zobacz także


Reklama

Ola Ciupa na festiwalu:

Reklama
Reklama
Reklama