Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Oglądalność show telewizyjnych w weekend
TVN
Newsy

Taniec z gwiazdami bezkonkurencyjny. A co z resztą programów?

Wyniki oglądalności popularnych show

Sezon telewizyjny w pełni, a największe stacje walczą o widza. Od początku liderem oglądalności programów rozrywkowych zostaje "Taniec z Gwiazdami". Dobrze radzi sobie "Mam talent" oraz "MasterChef". Przypomnijmy: TzG, The Voice, MasterChef i inne: Kto wygrał bitwę na oglądalność? Mamy wyniki

A jak było w zeszły weekend? Wyniki znów nie pozostawiają złudzeń. Jak informują wirtualnemedia.pl na pierwszy miejscu pozostaje nadal "Taniec z Gwiazdami", który obejrzało aż 3,25 mln widzów. Na drugim miejscu plasuje się "Mam Talent", który przyciągnął ponad 3,12 mln widzów. "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" utrzymuje oglądalność na poziomie około 2,27 mln widzów. Regularnie powiększa się również widownia "The Voice of Poland". Sobotni odcinek przyciągnął prawie 1,6 mln osób.

A wy który program oglądaliście najchętniej?

Zobacz: Wyszkoni kroczy po zwycięstwo w "TzG". Zrobiła fanom bardzo osobisty prezent


Trzeci odcinek "Tańca z Gwiazdami":

Wyniki oglądalności show telewizyjnych
ONS
Newsy
TzG, TTBZ, The Voice czy Mam talent? Który program oglądano najchętniej w weekend?
Wzrosty i zmiany w rankingu

Sezon programów telewizyjnych można uznać za oficjalnie rozpoczęty. W ubiegłą niedzielę swoją premierę miał pierwszy odcinek ósmej edycji " Must Be The Music ", tym samym stacje telewizyjne rozpoczęły prawdziwą walkę o widza. Dwa tygodnie temu bezkonkurencyjny okazał się " Taniec z Gwiazdami ". Przypomnijmy: TzG, The Voice, MasterChef i inne: Kto wygrał bitwę na oglądalność? Mamy wyniki Jak było w minionym tygodniu? Wyniki nie pozostawiają złudzeń - polsatowski "Taniec z Gwiazdami" nadal utrzymuje pozycję lidera. W piątek przyciągnął przed ekrany ponad 3,18 mln widzów . Nieco słabej wypadł " Mam Talent " - 3,16 mln widzów. Najpopularniejszym program muzycznym można uznać... " Must Be The Music ". Pierwszy odcinek show przyciągnął ponad 2,23 mln. " Twoja Twarz Brzmi Znajomo " również cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Tym razem przed telewizorami usiadło aż 2,21 mln osób. Największe show TVP - " The Voice of Poland " przyciągnął kolejno po 1,48 mln i 1,83 mln widzów w każdej z części. " MasterChef " z Magdą Gessler obejrzało zaś 2,38 mln.  A wy który program oglądacie najchętniej? Zobacz: Skarbek przemyślała porażkę w "TzG": Płakałam z zaciśniętymi zębami. Prosiłam, żeby... Drugi odcinek "Tańca z Gwiazdami":

Oglądalność programów telewizyjnych
ONS
Newsy
"TzG" czy "Rolnik szuka żony"? Różnica w oglądalności robi się coraz większa
Na czyją korzyść?

Cotygodniowe wyniki oglądalności programów rozrywkowych budzą duże zainteresowanie fanów. Niezmiennie w czołówce pozostają " Taniec z Gwiazdami " oraz " Mam talent ", które musiały jednak uznać wyższość nowego show TVP 1 "Rolnik szuka żony ". Przypomnijmy: "TzG", "Rolnik szuka żony" czy "Mam Talent"? Poważne zmiany w rankingu oglądalności A jak było w ostatnim tygodniu? Konkurencja była stanowczo okrojona, bo ze względu na Święto Zmarłych TVP nie emitowała programu "The Voice of Poland", TVN "Mam talent", a Polsat "Twoja twarz brzmi znajomo". Piątkowy "Taniec z Gwiazdami" przyciągnął aż 3,69 mln widzów, nie dał rady jednak pokonać "Rolnika", którego obejrzało ponad 4,37 mln widzów, co jest do tej pory rekordem . Reality-show TVP 1 zwiększa swoją przewagą nad "TzG" z odcinka na odcinek. Dobrze radzi sobie również MasterChef - prawie 3,0 mln oraz "Must Be The Music" - 2,2 mln. Stawkę zamyka "SuperSTARcie" z liczbą 770 tys. widzów. Która show oglądaliście najchętniej? Zobacz: "SuperSTARcia" już nic nie uratuje. Jest gorzej niż tydzień temu Kim jest Marta Manowska z "Rolnik szuka żony?":

Wyniki oglądalności show telewizyjnych
ONS
Newsy
TzG, The Voice, MasterChef i inne: Kto wygrał bitwę na oglądalność? Mamy wyniki
Niektórych mogą zaskoczyć

W miniony weekend rozpoczęły się nowe edycje i sezony wszystkich najważniejszych programów rozrywkowych. Wiemy już, że bezkonkurencyjny okazał się Polsat ze swoimi show: " Taniec z Gwiazdami oraz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo| , które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem publiczności. Przypomnimy: Są wyniki oglądalności "TTBZ" i "Tańca z Gwiazdami". Polsat miażdży konkurencję Jak wypadły konkurencyjne programy? Największym zainteresowaniem na TVN cieszyły się dwa programy - " MasterChef " z ponad 2,8 mln widzów oraz " Mam Talent ", którego oglądalność wynosiła prawie 2,74 mln. Flagowe show TVP 2 " The Voice of Poland " z Edytą Górniak i Justyną Steczkowską w rolach trenerek obejrzało odpowiednio 1,21 mln i 1,48 mln w dwóch częściach show . Jak podają Wirtualne Media, najchętniej wybieranymi pozycjami w telewizji pozostają seriale. Tutaj bezkonkurencyjne są nadal: "M jak miłość" (5,8 mln), "Na dobre i na złe" (ponad 5 mln) oraz "Ojciec Mateusz" (3,8 mln.)  A co wy oglądaliście najchętniej w weekend? Zobacz:  Program Jastrzębskiej to hit! Mamy wyniki oglądalności Pierwszy odcinek "Tańca z Gwiazdami":

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner