Julia Wieniawa Julia Wieniawa Julia Wieniawa Julia Wieniawa Julia Wieniawa
Julia Wieniawa
ONS.pl
1/5
Julia Wieniawa
ONS.pl

Już jutro, 9 listopada, o godzinie 10:00 odbędzie się premiera najnowszego utworu i teledysku Julii Wieniawy "Nie muszę". Już od kilku dni młoda gwiazda zapowiada to wydarzenie, a dziś, 8 listopada, odbyła się prapremiera klipu! Z tej okazji Julia Wieniawa postanowiła zadać szyku w odważnej stylizacji. Nie będziemy ukrywać, że w takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy.

 

Zobacz: Były przyjaciółkami, a teraz... Julia Wieniawa i Kasia Sawczuk na jednej imprezie! Robiły wszystko, aby na siebie nie wpaść?

 

Stylizacja Julii Wieniawy

 

Z pozoru Julia Wieniawa była ubrana skromnie i wyglądała bardzo dziewczęco. Dlaczego więc uważamy, że look był odważny? Nie każdy w końcu zdecydowałby się na odsłonięcie brzucha (choć może być to odpowiedź na plotki o ciąży!), wielki dekolt, mocne podkreślenie biustu w gorsetowej bluzce, a także tak błyszczący materiał. Nie dla każdego jest także liliowy kolor kreacji gwiazdy. Julia Wieniawa udowodniła jednak już wiele razy, że nie boi się odważnych połączeń i zawsze wygląda stylowo. Przekonajcie się sam, oglądając zdjęcia w naszej galerii.

 

Zobacz: Smutna Julia Wieniawa pozuje na modowej imprezie, ale... bez Antka! Co się dzieje w ich związku?

2/5
Julia Wieniawa
ONS.pl
3/5
Julia Wieniawa
ONS.pl
4/5
Julia Wieniawa
ONS.pl
5/5
Julia Wieniawa
ONS.pl
Więcej na temat Julia Wieniawa