Teledysk Dawida Kwiatkowskiego - "Jesteś"

Fanki oszalały! Gorące sceny w nowym teledysku Dawida Kwiatkowskiego. Takiego go nie znacie!

Teledysk Dawida Kwiatkowskiego - "Jesteś"

W sieci pojawił się nowy, bardzo seksowny teledysk Dawida Kwiatkowskiego do piosenki "Jesteś", która zwiastuje jego piąty już album! W wideoklipie nie brakuje odważnych scen z udziałem roznegliżowanego jurora "The Voice Kids". Ale artysta zaskakuje również totalnie nowym brzmieniem, które zachwyciło jego fanów!

 

Gorące sceny w teledysku Dawida Kwiatkowskiego

 

W swojej nowej piosence Dawid próbuje... rapować! To dla niego zupełna nowość:

 

Utwór powstał w Krynicy Zdrój, gdzie razem z Bartkiem Caboniem, Piotrem Koncą i Sebastianem Piekarkiem szukaliśmy nowych dźwięków lub ze starych układaliśmy coś nowego... i stało się!  Po dłuższym śpiewaniu tylko w języku angielskim bardzo się cieszę, że wróciłem do pisania po polsku, do tego dotknąłem czegoś nowego dla mnie, co pokażą obydwie zwrotki.  Jesteście ze mną? Niesamowicie się stresuje! Do usłyszenia i do zobaczenia!!! - napisał na Instagramie.


Wyszło mu to świetnie! Sam teledysk jest bardzo zmysłowy i klimatyczny. Czy jego nowy singiel będzie hitem? Z pewnością, bo jego premiera odbyła się w Radiu Zet! Brawo Dawid!

 

Zobacz także: Kwiatkowski pomógł w chorobie Górniak. Zrobił dla niej coś, na co nie każdego byłoby stać!

 

Oto nowy teledysk Dawida Kwiatkowskiego. 

W teledysku nie brakuje hot scen! 

Gorące sceny w teledysku Dawida Kwiatkowskiego

Gorące sceny w teledysku Dawida Kwiatkowskiego

Więcej na temat Dawid Kwiatkowski
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05