Mali Giganci już na wiosnę w TVN
materiały prasowe

Mali giganci w TVN - wszystkie informacje o programie Little Giants Polska

Mali Giganci już na wiosnę w TVN
materiały prasowe

Stacja TVN szykuje dla swoich widzów wiele niespodzianek na wiosnę. Niedawno władze poinformowały, że odbędzie się druga edycja "Project Runway", a widzowie będą musieli rozstać się z "Perfekcyjną Panią Domu". Jednak fani Małgorzaty Rozenek będą mogli ją podziwiać w nowej odsłonie, w programie o hotelowych rewolucjach. To nie wszystko, co Edward Miszczak, dyrektor programowy, ma do zaoferowania. Zobacz: Rozenek żegna się z PPD w wielkim stylu. Gwiazda ma powody do zadowolenia

Wiosną przyszłego roku na antenie TVN pojawi się nowy talent-show "Mali Giganci", który będzie oparty na meksykańskim formacie firmy Televisa. W programie rywalizować będą wyjątkowo utalentowane dzieci w przedziale wiekowym od 4 do 12 lat. Będą oni mieli szansę na zaprezentowanie swoich zdolności wokalnych, tanecznych, aktorskich, a nawet recytatorskich. Uczestnicy zostaną podzieleni na drużyny, w których znajdą się talenty z różnych dziedzin, a w jury zasiądą gwiazdy, które będą oceniać poczynania dzieciaków. 

Stacja już rozpoczęła poszukiwania do nowego formatu, a wszyscy chętni mogą się zgłosić umieszczając filmik na stronie veedo.pl/maligiganci, gdzie pociecha opowiada o sobie i prezentuje swoje umiejętności.
Planowane są również castingi na żywo, a pierwszy z nich odbędzie się już 13 grudnia w Katowicach.

Będziecie oglądać?

Zobacz: Znamy szczegóły nowego programu Rozenek. To będzie hit wiosny w TVN
 

Więcej na temat TVN Mali Giganci ramówka
Przeładuj

Czy Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na karmienie piersią? Wiemy!

zobacz 01:23