Magdalena Ogórek poprowadzi swój autorski program
Facebook
Newsy

Magdalena Ogórek wraca do telewizji, poprowadzi nowy program! Są zdjęcia z planu

Magdalena Ogórek wraca do telewizji, poprowadzi nowy program! Są zdjęcia z planu

Magdalena Ogórek wraca do pracy w telewizji! Była kandydatka na prezydenta pochwaliła się na Facebooku zdjęciami z planu jej autorskiego programu. Jak donoszą Wirtualnemedia.pl, prawdopodobnie będzie to cykl o skradzionych działach sztuki. Nie wiadomo z jaką stacją Magdalena Ogórek rozpoczęła współpracę, jednak według portalu, jej program może trafić do serwisu internetowego spółki wydającej m.in. "Rzeczpospolitą". To właśnie w tej gazecie jakiś czas temu pojawił się artykuł Ogórek.

Pracujemy intensywnie przy nagraniu programu :) - napisała Magdalena Ogórek.

W komentarzach pod zdjęciami była kandydatka na prezydenta zdradziła, że w każdym odcinku nowego programu będzie opowiadać o innym obrazie.
Patrząc na fotografie z planu widzimy, że Magdalena Ogórek jest wierna swojemu stylowi. Na nagraniu programu pokazała się w jasnej sukience z perłową broszką Chanel. Będziecie oglądać program Magdaleny Ogórek?

 

Przypominamy, że zanim kandydatka z ramienia SLD rozpoczęła swoją kampanię wyborczą, pracowała w TVN BIŚ. Zrezygnowała ze swojej medialnej kariery na rzecz polityki.

 

Zobacz także: Magdalena Ogórek żałuje startu w wyborach? Miałam poukładane życie zawodowe...

 

Magdalena Ogórek na planie nowego programu.

 

Magdalena Ogórek pokazała zdjęcia z planu.

Magdalena Ogórek pokazała zdjęcie z dzieciństwa
ONS
Newsy
Magdalena Ogórek pokazała swoje ZDJĘCIE z dzieciństwa. Oj, ciężko by było poznać...
Magdalena Ogórek pokazała swoje ZDJĘCIE z dzieciństwa. Oj, ciężko by było poznać...

Magdalena Ogórek pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Była kandydatka na prezydenta pochwaliła się fotografią sprzed lat z okazji swoich 37. urodzin. Jak wyglądała Magdalena Ogórek jako dziewczynka, i czy bardzo się zmieniła? Czy już na pierwszy rzut oka widać, że dziewczynka ze zdjęcia w białej koszuli to właśnie ona? Na pewno już wtedy lubiła jasne i eleganckie stylizacje ;) 23 lutego Magdalena Ogórek skończyła 37 lat. Z tej okazji stworzyliśmy krótki filmik, na którym możecie zobaczyć, jak w ostatnich latach zmieniała się była kandydatka na prezydenta. O urodzinach Ogórek nie zapomniał także jej przyjaciel Bartosz Węglarczyk. Dziennikarz na łamach jednego z tabloidów złożył jej życzenia urodzinowe. Życzę jej spełnienia wszystkich marzeń. Ja wiem, że ona je spełni. Nie będę mówił, jakie one są. Bo Magda wie, czego chce w życiu. Jestem przekonany, że osiągnie wszystko, czego zechce. Jestem nawet tego pewien - powiedział na łamach Faktu. Zobaczcie jak wyglądała Magdalena Ogórek w dzieciństwie. Bardzo się zmieniła?   Zobacz także: Magdalena Ogórek wraca do telewizji, poprowadzi nowy program! Są zdjęcia z planu   Magdalena Ogórek na Facebooku pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Magdalena Ogórek z okazji urodzin pokazała zdjęcie sprzed lat.

Magdalena Ogórek miała wypadek
ONS
Newsy
Magdalena Ogórek miała wypadek. Chwila grozy w podróży na spotkanie z wyborcami
Opisała całą sytuację na Twitterze

Wczoraj podczas prezentacji nowych kanałów TVN Anna Kalczyńska zdradziła nam co myśli o programie wyborczym Magdaleny Ogórek . Dziennikarka nie do końca popiera koncepcją kandydatki. Zobacz:  Kalczyńska skomentowała kandydaturę Ogórek. Ma uwagi do jej programu wyborczego Kandydatka na prezydenta miała dzisiaj odwiedzić swoich wyborców w Rybniku. Wizyta miała trwać od 14 do 18, ale po drodze Magdalena Ogórek niestety miała wypadek. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a wizyta rozpoczęła się planowo. Polityk poinformowała o zdarzeniu za pomocą Twittera tak, aby jej zwolennicy na bieżąco wiedzieli co się dzieje. Kandydatka SLD aktywnie prowadzi kampanię wyborczą, dlatego zależało jej, aby nie zawieść wyborców. Będziecie głosować? Zobacz: Kim jest Magdalena Ogórek?       Magdalena Ogórek na Starówce:

Magdalena Ogórek i Bartosz Węglarczyk chcą mieć dziecko?
ONS
Newsy
Bartosz Węglarczyk po raz pierwszy tak szczerze o Magdalenie Ogórek!
Bartosz Węglarczyk po raz pierwszy tak szczerze o Magdalenie Ogórek!

Bartosz Węglarczyk udzielił pierwszego wywiadu po rozstaniu z Magdaleną Ogórek. Dziennikarz i była kandydatka do urzędu prezydenta Polski rozstali się na początku stycznia 2016 roku. Byli parą przez około rok. Planowali nawet zaręczyny. Ich związek jednak rozpadł się. Magdalena Ogórek postanowiła wrócić do swojego męża, Piotra Mochnaczewskiego. Wszystko dla dobra ich córki, 12-letniej Magdy. Bartosz Węglarczyk szczerze o Magdalenie Ogórek Czy Bartosz Węglarczyk  ma żal do swojej byłej partnerki? Nic na to nie wskazuje. Dziennikarz został zapytany przez "Fakt", czego życzy Magdalenie Ogórek z okazji jej 37. urodzin. W jego słowach nie dało się dostrzec cienia rozgoryczenia. Życzę jej spełnienia wszystkich marzeń. Ja wiem, że ona je spełni. Nie będę mówił, jakie one są. Bo Magda wie, czego ona chce w życiu. Jestem przekonany, że osiągnie wszystko, czego chce. Jestem nawet tego pewien. Cokolwiek będzie chciała w życiu osiągnąć, to to osiągnie. To gwarantuje - powiedział Bartosz Węglarczyk. Domyślamy się, że wśród tych marzeń jest kariera w telewizji, a Magdalena Ogórek właśnie rozpoczęła realizację swoich planów.   Żałujecie, że ta para się rozstała?   Zobacz też: Magdalena Ogórek broni Jarosława Kaczyńskiego. Chciałaby wstąpić do PiS?   Magdalena Ogórek i Bartosz Węglarczyk byli parą przez rok. Magdalena Ogórek postanowiła wrócić do swojego męża Piotra Mochnaczewskiego.

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner