Tomasz Lis w garniturze na imprezie Newsweeka
Eastnews
Newsy

Jaki nowy pomysł ma na siebie Tomasz Lis?

Jaki nowy pomysł ma na siebie Tomasz Lis?

Nowy rok zapowiada się dla Tomasza Lisa (49) bardzo pracowicie. Po przegłosowaniu nowej ustawy o mediach, dziennikarz pożegnał się już z widzami TVP. Jak zapowiedział, ma też nowy pomysł na siebie. Nie zdradził jednak jaki. Rąbka tajemnicy uchyla najnowszy magazyn "Party".

Tomek stawia teraz na telewizję internetową. Miał już swój debiut w Onecie. Szefowie portalu byli nim zachwyceni - zdradza nam znajomy dziennikarza.

Ale telewizja internetowa to nie jedyna możliwość, jaką zapewne rozważa. Niedawno współpracę zaoferował mu Adam Michnik, deklarując, że łamy "Gazety Wyborczej" są zawsze dla niego otwarte. Czy do tego dojdzie jeszcze program w którejś telewizji komercyjnej?

Program "Tomasz Lis na żywo" przechodzi do historii. Ale ja nie zniknę. Za chwilę, o tej samej godzinie, także w poniedziałek, pojawię się gdzie indziej. Zdążę Państwa poinformować gdzie - napisał w sobotę w portalu Natemat.pl.

Jak się więc wydaje, Lisowi, który jest naczelnym "Newsweeka" i prowadzi portal Na Temat.pl, nie zabraknie na razie niczego. Poza wolnym czasem.

Więcej o przyszłości Tomasza Lisa już w poniedziałek, w najnowszym numerze "Party".

 

Tomasz Lis świątecznie

Tomasz Lis z psami pod choiinką
Twitter

 

Tomasz Lis z córką Igą na manifestacji w Warszawie

Iga Lis, Tomasz Lis
Maciej Burzykowski

Tomasz Lis żegna się z widzami TVP
Newsy
Wiemy, co zamierza robić Tomasz Lis po odejściu z TVP! Jego program nadal będzie można oglądać w...
Wiemy, co zamierza robić Tomasz Lis po odejściu z TVP! Jego program nadal będzie można oglądać w...

"Tomasz Lis na żywo" już wkrótce zniknie z anteny Telewizji Polskiej. Program Tomasza Lisa prawdopodobnie zostanie przeniesiony do Internetu - taką informację podał Presserwis. Czyli stanie się tak jak przewidywali nasi eksperci  - i o już czym pisaliśmy . Nie wiadomo na razie, który serwis internetowy będzie go emitował. "Tomasz Lis na żywo" przechodzi do Internetu O tym, że Tomasz Lis ma odejść z Telewizji Polskiej mówiło się od dawna. Popularny dziennikarz zdążył już nawet pożegnać się ze swoimi widzami. Choć pisało się o jego rzekomym zwolnieniu, to oficjalnie dziennikarzowi po prostu wraz z końcem stycznia 2016 roku wygasa umowa. Ostatni odcinek programu "Tomasz Lis na żywo" ma zostać wyemitowany 25 stycznia. Jednak fani programu Lisa nie muszą się martwić. Ma być emitowany przez jeden z dużych portali informacyjnych. Nieoficjalnie mówi się o Onecie lub Wirtualnej Polsce. Już w grudniu dziennikarz zapowiedział na swoim Twitterze, że: Już wkrótce będzie można mnie oglądać więcej i częściej niż w TVP. Na początku stycznia potwierdził tę informację na portalu NaTemat.pl: Za chwilę, o tej samej godzinie, także w poniedziałek, pojawię się gdzie indziej. Przypomnijmy, że Tomasz Lis jest również redaktorem naczelnym magazynu "Newsweek", należącym do grupy Onet-RASP. Kto zastąpi Tomasza Lisa? W miejsce programu "Tomasz Lis na żywo" na antenie TVP 2 pojawi się nowy program publicystyczny. Jak podaje Presserwis, jego gospodarzem ma zostać Jan Pospieszalski, który obecnie prowadzi "Bliżej" w TVP Info. Nowy program ma być nadawany w poniedziałki o godzinie 21:45.   Zobacz też: Tomasz Lis skomentował sprzeczkę Kuźniara z Kalczyńską. Dziennikarce musiało być przykro...   Tomasz Lis kończy współpracę z TVP     Hanna Lis została zwolniona z Telewizji Polskiej  

Tomasz Lis poprowadzi program na Natemat.pl
Newsy
Tomasz Lis dostał nowy program. Gdzie zobaczymy dziennikarza?
Tomasz Lis dostał nowy program. Gdzie zobaczymy dziennikarza?

Tomasz Lis poprowadzi nowy program! Gdzie będziemy mogli zobaczyć dziennikarza? Okazuje się, że Lis poprowadzi cykl na portalu natemat.pl. W " Alfabecie Tomasza Lisa " będzie omawiał najważniejsze wydarzenia polityczne. Jak widać  Tomasz Lis nie próżnuje po tym jak podziękowano mu za współpracę w TVP. Przypomnijmy, że zaledwie kilka dni po emisji ostatniego odcinka " Tomasz Lis na żywo" dziennikarz pochwalił się za pośrednictwem Twittera, że jego nowy program ruszy już 29 lutego w Onecie . Do zespołu portalu natemat.pl dołączyła ostatnio również Hanna Lis. Żona Lisa, po zwolnieniu z Telewizji Publicznej, postanowiła zakończyć z polityką i od teraz będzie zajmować się stylem.   Zobacz: Hanna Lis zdradza, co będzie robić po zwolnieniu z TVP. „Ruszamy na początku marca”. Nagrała specjalne wideo!   Tomasz Lis razem z Hanną Lis będzie pracować w portalu natemat.pl.   Dziennikarz przez ostatnie kilka lat  pracował w TVP.    

Tomasz Lis zdradził gdzie zobaczymy jego program
Newsy
Nowy program Tomasza Lisa rusza już 29 lutego! Gdzie?
Pochwalił się gdzie zobaczymy jego nowy program

Rusza nowy program Tomasza Lisa! Dziennikarz, który zaledwie kilka dni temu oficjalnie pożegnał się z widzami TVP, zdradził, że od 29 lutego będziemy mogli go oglądać na Onecie. Podczas ostatniego odcinka "Tomasz Lis na Żywo" dziennikarz stwierdził, że nie może zdradzić gdzie będzie pracował oraz, że poinformuje o tym za pięć tygodni.  O głosił to jednak znacznie szybciej. Po wtorkowym spotkaniu z czytelnikami w Empiku, gdzie promował swoją książkę "A nie mówiłem?", Lis zdradził swoim fanom na Twitterze gdzie zobaczymy jego nowy program publicystyczny. Ponieważ atmosfera na spotkaniu jest świetna, zdradzam: Mój nowy program ruszy 29 lutego po godzinie 21:00 w Onecie - napisał Tomasz Lis. Tomasz Lis bardzo szybko zadbał o swoją przyszłość. Dopiero co w sprzedaży pojawiła się jego książka , a nowy program ruszy już za miesiąc. Co za tempo!   Tomasz Lis na Twitterze ogłosił, gdzie pojawi się jego nowy program. Tomasz Lis stracił pracę w TVP, podobnie jak Hanna Lis.   Program Tomasza Lisa rusza 29 lutego.

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner