Party.pl

fiszka orange Advertisement

Tomasz Lis w garniturze na imprezie Newsweeka
Eastnews

Jaki nowy pomysł ma na siebie Tomasz Lis?

Tomasz Lis w garniturze na imprezie Newsweeka
Eastnews

Nowy rok zapowiada się dla Tomasza Lisa (49) bardzo pracowicie. Po przegłosowaniu nowej ustawy o mediach, dziennikarz pożegnał się już z widzami TVP. Jak zapowiedział, ma też nowy pomysł na siebie. Nie zdradził jednak jaki. Rąbka tajemnicy uchyla najnowszy magazyn "Party".

Tomek stawia teraz na telewizję internetową. Miał już swój debiut w Onecie. Szefowie portalu byli nim zachwyceni - zdradza nam znajomy dziennikarza.

Ale telewizja internetowa to nie jedyna możliwość, jaką zapewne rozważa. Niedawno współpracę zaoferował mu Adam Michnik, deklarując, że łamy "Gazety Wyborczej" są zawsze dla niego otwarte. Czy do tego dojdzie jeszcze program w którejś telewizji komercyjnej?

Program "Tomasz Lis na żywo" przechodzi do historii. Ale ja nie zniknę. Za chwilę, o tej samej godzinie, także w poniedziałek, pojawię się gdzie indziej. Zdążę Państwa poinformować gdzie - napisał w sobotę w portalu Natemat.pl.

Jak się więc wydaje, Lisowi, który jest naczelnym "Newsweeka" i prowadzi portal Na Temat.pl, nie zabraknie na razie niczego. Poza wolnym czasem.

Więcej o przyszłości Tomasza Lisa już w poniedziałek, w najnowszym numerze "Party".

 

Tomasz Lis świątecznie

Tomasz Lis z psami pod choiinką
Twitter

 

Tomasz Lis z córką Igą na manifestacji w Warszawie

Iga Lis, Tomasz Lis
Maciej Burzykowski

Więcej na temat Tomasz Lis
Przeładuj

Tadeusz Seibert komentuje zniknięcie Margaret ze sceny. Zdradził prawdziwe powody?

zobacz 00:34