Odnaleziono ciało Piotra Woźniaka Staraka

Prokuratura nie chce udzielać informacji na temat śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Pojawiły się jednak nowe fakty

Odnaleziono ciało Piotra Woźniaka Staraka

Piotr Woźniak-Starak zginął w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno w niedzielę, 18 sierpnia. Po czterech dniach poszukiwań piątego znaleziono jego ciało i zdecydowano się na przeprowadzenie sekcji zwłok. Jak się jednak okazuje, prokuratura nie chce udzielać nowych informacji na temat śmierci Piotra oraz toczącego się śledztwa w tej sprawie. Mimo tego, na jaw wyszły nowe fakty.

Dlaczego Piotr Woźniak-Starak zginął?

Radio ZET próbowało uzyskać nowe informacje w sprawie toczącego się śledztwa, dotyczącego śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie, Krzysztof Stodolny uciął temat krótko:

Informacji udzielimy bliżej piątku.

Piątek, czyli 30 sierpnia, to również dzień pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Wiadomo, że pierwsze uroczystości pogrzebowe odbędą się w czwartek o godzinie 19 w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca NMP w Konstancinie-Jeziornej przy ul. Anny Walentynowicz 1. W piątek natomiast urna z prochami Piotra Woźniaka-Staraka zostanie złożona w Fuledzie koło Giżycka.

Tymczasem serwis tko.pl dotarł do informacji, które dotyczyły tragicznego wypadku Piotra Woźniaka-Staraka. Twój Kurier Olsztyński podaje, że śmierć Piotra Woźniaka-Staraka nastąpiła prawdopodobnie w wyniku silnego uderzenia o śrubę motorówki (odnaleziono na niej włosy) i poniesionych ran, a nie utonięcia. 

Milioner najprawdopodobniej umarł od razu i opadł na dno. Kobieta mogła nawet tego nie zauważyć, bo motorówka szybko odpłynęła i zataczała duże koła (potem mogła kręcić mniejsze). Według naszych wiarygodnych źródeł, 27-letnia łodzianka przepłynęła do brzegu znacznie dłuższy dystans, niż pierwotnie podawano - informuje serwis. 

Piotr Woźniak-Starak zginął w wieku 39 lat

Piotr Woźniak-Starak
instagram
 

Piotr Woźniak zginął na jeziorze Kisajno

Poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka
East News

 

Więcej na temat Piotr Woźniak-Starak
Przeładuj

Czy Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na karmienie piersią? Wiemy!

zobacz 01:23