Jarosław Bieniuk na boisku podczas meczu TVN
East News

Jarosław Bieniuk wyszedł z hotelu z Sylwią S.? Wiadomo już, co widać na monitoringu!

Jarosław Bieniuk na boisku podczas meczu TVN
East News

Od wtorku w Polsce głośno jest o sprawie Jarosława Bieniuka. Młoda kobieta z Sopotu oskarżyła go o gwałt, do którego miało dojść w nocy z 12 na 13 kwietnia. Dzień później Sylwia S. z Sopotu zgłosiła się na policję, gdzie zgłosiła "brutalny gwałt". We wtorek Jarosław Bieniuk sam zgłosił się na policję i zaczęło się przesłuchanie byłego piłkarza, które trwało do środy wieczór. Jarosław Bieniuk areszt opuścił z zarzutem dotyczącym narkotyków - „udzielenia innej osobie środka psychoaktywnego”. Były piłkarz nie został oskarżony o napaść seksualną. Dzień później wydał oświadczenie, w którym napisał, że jest niewinny. 

Oskarżenia te są nieprawdziwe i formułowane wyłącznie w celu osiągnięcia korzyści materialnych. Pragnę podkreślić, że jestem niewinny dlatego też niezwłocznie i dobrowolnie stawiłem się na posterunku policji. Od początku wyrażałem i w dalszym ciągu wyrażam swoją pełną gotowość do współpracy z wymiarem sprawiedliwości w celu jak najszybszego wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Niesłuszne oskarżenia sformułowane pod moim adresem godzą bezpośrednio w moje dobre imię jak i destrukcyjnie wpływają na dobro i kondycję psychiczną moich dzieci - napisał Jarosław Bieniuk.

Teraz w mediach pojawiły się informacje o tym, jakim materiałem dowodowym dysponuje policja.

Sprawa Jarosława Bieniuka. Co znajduje się na nagraniu z monitoringu?

Okazuje się, że nagrania z monitoringu hotelu, w którym miało dojść do rzekomego gwałtu, przemawiają na korzyść Jarosława Bieniuka. Były piłkarz miał spędzić noc w hotelu ze swoją znajomą Sylwią S., która następnego dnia oskarżyła go o gwałt. 

Wieczorem w towarzystwie jeszcze jednej pary Bieniuk wylądował w hotelu z brunetką. Kiedy znajomi opuścili hotel, były piłkarz miał uprawiać ostry seks ze znajomą. Po upojnej nocy, odprowadził kobietę do taksówki - czytamy w serwisie o2.pl.

Według pierwszych informacji medialnych, kobieta miała wrócić do domu taksówką, którą wezwała dla niej obsługa hotelu. Teraz okazuje się, że kobieta odpuściła hotel wraz z Bieniukiem. Kamery miejskiego monitoringu miały nagrać ten moment. 

Z jednej strony mamy informację od kobiety, że Jarosław B. ją zgwałcił. Czy w takiej sytuacji facet odprowadza do auta kobietę i żegna się jak ze znajomą? – mówi źródło portalu o2.pl.

Ostatnio w mediach pojawiły się też nowe informacje na temat kobiety, która oskarżyła Bieniuka o gwałt. Okazało się, że dzień po tym, jak sportowiec opuścił areszt, Sylwia S. wypowiedziała pełnomocnictwo kancelarii adwokackiej, która dotychczas ją reprezentowała. Okazało się również, że Bieniuk i Sylwia S. są dobrymi znajomymi, a dodatkowo w 2015 roku pokazali w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia, na którym pozowali na jachcie wraz z Borysem Szycem.

Jarosław Bieniuk jest już na wolności

Jarosław Bieniuk na finale WOŚP
East News

Były piłkarz usłyszał zarzut dotyczący udzielenia narkotyków dwóm osobom

Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jaś Bieniuk, Jarosław Bieniuk razem na zdjęciu
East News

 

Więcej na temat Jarosław Bieniuk
Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08