Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Jarosław Bieniuk na boisku podczas meczu TVN
East News
Newsy

Jarosław Bieniuk wyszedł z hotelu z Sylwią S.? Wiadomo już, co widać na monitoringu!

Jarosław Bieniuk wyszedł z hotelu z Sylwią S.? Wiadomo już, co widać na monitoringu!

Od wtorku w Polsce głośno jest o sprawie Jarosława Bieniuka. Młoda kobieta z Sopotu oskarżyła go o gwałt, do którego miało dojść w nocy z 12 na 13 kwietnia. Dzień później Sylwia S. z Sopotu zgłosiła się na policję, gdzie zgłosiła "brutalny gwałt". We wtorek Jarosław Bieniuk sam zgłosił się na policję i zaczęło się przesłuchanie byłego piłkarza, które trwało do środy wieczór. Jarosław Bieniuk areszt opuścił z zarzutem dotyczącym narkotyków - „udzielenia innej osobie środka psychoaktywnego”. Były piłkarz nie został oskarżony o napaść seksualną. Dzień później wydał oświadczenie, w którym napisał, że jest niewinny. 

Oskarżenia te są nieprawdziwe i formułowane wyłącznie w celu osiągnięcia korzyści materialnych. Pragnę podkreślić, że jestem niewinny dlatego też niezwłocznie i dobrowolnie stawiłem się na posterunku policji. Od początku wyrażałem i w dalszym ciągu wyrażam swoją pełną gotowość do współpracy z wymiarem sprawiedliwości w celu jak najszybszego wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Niesłuszne oskarżenia sformułowane pod moim adresem godzą bezpośrednio w moje dobre imię jak i destrukcyjnie wpływają na dobro i kondycję psychiczną moich dzieci - napisał Jarosław Bieniuk.

Teraz w mediach pojawiły się informacje o tym, jakim materiałem dowodowym dysponuje policja.

Ta słodka dziewczynka ze zdjęcia ma już 16 lat! Nie uwierzycie, kto jest sympatią Oliwii Bieniuk, córki Ani Przybylskiej!

Sprawa Jarosława Bieniuka. Co znajduje się na nagraniu z monitoringu?

Okazuje się, że nagrania z monitoringu hotelu, w którym miało dojść do rzekomego gwałtu, przemawiają na korzyść Jarosława Bieniuka. Były piłkarz miał spędzić noc w hotelu ze swoją znajomą Sylwią S., która następnego dnia oskarżyła go o gwałt. 

Wieczorem w towarzystwie jeszcze jednej pary Bieniuk wylądował w hotelu z brunetką. Kiedy znajomi opuścili hotel, były piłkarz miał uprawiać ostry seks ze znajomą. Po upojnej nocy, odprowadził kobietę do taksówki - czytamy w serwisie o2.pl.

Według pierwszych informacji medialnych, kobieta miała wrócić do domu taksówką, którą wezwała dla niej obsługa hotelu. Teraz okazuje się, że kobieta odpuściła hotel wraz z Bieniukiem. Kamery miejskiego monitoringu miały nagrać ten moment. 

Z jednej strony mamy informację od kobiety, że Jarosław B. ją zgwałcił. Czy w takiej sytuacji facet odprowadza do auta kobietę i żegna się jak ze znajomą? – mówi źródło portalu o2.pl.

Ostatnio w mediach pojawiły się też nowe informacje na temat kobiety, która oskarżyła Bieniuka o gwałt. Okazało się, że dzień po tym, jak sportowiec opuścił areszt, Sylwia S. wypowiedziała pełnomocnictwo kancelarii adwokackiej, która dotychczas ją reprezentowała. Okazało się również, że Bieniuk i Sylwia S. są dobrymi znajomymi, a dodatkowo w 2015 roku pokazali w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia, na którym pozowali na jachcie wraz z Borysem Szycem.

Jarosław Bieniuk jest już na wolności

Jarosław Bieniuk na finale WOŚP
East News

Były piłkarz usłyszał zarzut dotyczący udzielenia narkotyków dwóm osobom

Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jaś Bieniuk, Jarosław Bieniuk razem na zdjęciu
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anna Przybylska Oliwia Bieniuk
East News
Newsy
Ta słodka dziewczynka ze zdjęcia ma już 16 lat! Nie uwierzycie, kto jest sympatią Oliwii Bieniuk, córki Ani Przybylskiej!
Ta słodka dziewczynka ze zdjęcia ma już 16 lat! Nie uwierzycie, kto jest sympatią Oliwii Bieniuk, córki Ani Przybylskiej!

  Oliwia Bieniuk świętuje swoje 16 urodziny! Córka Ani Przybylskiej pięknieje z dnia na dzień, zatem spekulacje czy pójdzie w ślady sławnej mamy nie powinny nikogo dziwić. Na temat aktorskiej kariery wnuczki wypowiedziała się już mama Ani . Kilka miesięcy później Jarosław Bieniuk skomentował jej karierę modelki . Tymczasem nastolatka i jej uroda zdobywają kolejnych fanów na Instagramie! Zobaczcie co już wiemy o tym, jaka jest jedyna córka Ani Przybylskiej!   Zobacz także: Ania Przybylska zabawnie o wychowywaniu swoich dzieci! Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan płacząc wspomina współpracę z Anią Przybylską na planie reklamy   Anna Przybylska miała 23 lata gdy urodziła swoje pierwsze dziecko - córeczkę Oliwię.   Jarosław Bieniuk pokazał na Instagramie niepublikowane wcześniej zdjęcia Ani z córką.

Jarosław Bieniuk
Eastnews
Newsy
Szokujące ustalenia prokuratury w sprawie Jarosława Bieniuka!
Szokujące ustalenia prokuratury w sprawie Jarosława Bieniuka!

Ponad dwa miesiące temu media obiegła szokująca wiadomość o zatrzymaniu Jarosława Bieniuka. Sportowiec spędził noc w izbie zatrzymań i szybko okazało się, że jest podejrzany o popełnienie przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. Kobieta, która okazała się znajomą Jarosława Bieniuka, oskarżyła go o brutalny gwałt i podanie narkotyków. Prokuratura postawiła Bieniukowi zarzut „udzielenia innej osobie środka psychoaktywnego”- były piłkarz nie został oskarżony o napaść seksualną. Bieniuk w swoim oświadczeniu zapewniał, że jest niewinny, a Sylwia S. kłamie. Oskarżenia te są nieprawdziwe i formułowane wyłącznie w celu osiągnięcia korzyści materialnych - czytamy w oświadczeniu Bieniuka. Wiadomo już, że policja zabezpieczyła nagrania z monitoringu, które według medialnych doniesień, przemawiają na korzyść Jarosława Bieniuka. Teraz "Super Express" donosi, że dotarł do nowych informacji w sprawie sportowca!  Sylwia S. nie została zgwałcona? Według doniesień "Super Expressu" prokuratura ustaliła, że między Jarosławem Bieniukiem, a jego znajomą, która oskarża go o brutalny gwałt, doszło do stosunku seksualnego, ale nie ma podstaw, żeby uznać, że doszło do tego wbrew Sylwi S.  (...) pod jej paznokciami nie znaleziono materiału genetycznego pochodzącego od Bieniuka, co nie potwierdza jej wersji. Z kolei obrażenia, które posiadała, mogły powstać także podczas dobrowolnego odbycia stosunku - donosi "Super Express". Co ciekawe, dziennik informuje, że na telefonie Jarosława Bieniuka śledczy znaleźli film nagrany w noc, kiedy miało dojść do gwałtu. Na nagraniu nie widać podobno, żeby kobieta była krępowana, o co  Sylwia S. oskarżała sportowca. Według doniesień "Super Expressu" prokuratura miała również ustalić, że modelka...

Jarosław Bieniuk w Dzień Dobry TVN
East News
Newsy
Co ze sprawą Jarosława Bieniuka? Jest nowy komentarz prokuratury!
Co ze sprawą Jarosława Bieniuka? Jest nowy komentarz prokuratury!

W połowie kwietnia br. polskie media obiegła szokująca wiadomość dotycząca Jarosława Bieniuka. Były piłkarz został zatrzymany przez policję i spędził noc w izbie zatrzymań. Okazało się wówczas, że znajoma Bieniuka oskarża go o brutalny gwałt i podanie narkotyków. Prokuratura  postawiła mu zarzut „udzielenia innej osobie środka psychoaktywnego”, ale były piłkarz nie został oskarżony o napaść seksualną. Rozpoczęło się śledztwo, które miało zakończyć się w poniedziałek 30 września. Czy śledczy rzeczywiście zakończyli już swoje działania? Co ze sprawą Jarosława Bieniuka? Jarosław Bieniuk od samego początku nie zgadza się z oskarżeniami Sylwii S. Sportowiec po wyjściu z izby zatrzymań wydał oświadczenie, w którym zapewniał, że jest niewinny. (...) Oskarżenia te są nieprawdziwe i formułowane wyłącznie w celu osiągnięcia korzyści materialnych - pisał Jarosław Bieniuk.  Z czasem w mediach zaczęły pojawiać się nowe doniesienia w sprawie Bieniuka. Jak informował "Super Express", śledczy dotarli m.in. do nagrania ze wspólnej nocy sportowca i modelki. Zabezpieczono również monitoring z hotelu, w którym pojawili się Bieniuk i jego znajoma. Czy dziś śledczy zebrali już wszystkie dowody w sprawie? Niestety nie. Jak informuje "Fakt", śledztwo zostało przedłużone o kolejne tygodnie i ma potrwać jeszcze co najmniej do końca października.  Prokurator prowadzący sprawę wciąż czeka na wyniki ekspertyzy telekomunikacyjnej – dziennik cytuje prok. Grażynę Wawryniuk z prokuratury okręgowej w Gdańsku. Wciąż więc nie wiadomo, jak zakończy się sprawa Jarosława Bieniuka i modelki Sylwii S. Czy wkrótce dowiemy się, co tak naprawdę wydarzyło się w nocy z 12 na 13 kwietnia?  Zobacz także:   Jarosław...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner