Łukasz Nowicki w marynarce
ONS.pl

Nowa prowadząca w "Pytaniu na Śniadanie! Pojawi się u boku Łukasza Nowickiego...

Łukasz Nowicki w marynarce
ONS.pl

Do ekipy „Pytania na śniadanie” dołączy nowa prowadzącą. Pojawi się u boku Łukasza Nowickiego i zastąpi na tym miejscu Marzenę Kawę. Nową prowadzącą wszyscy doskonale znają z programów „Bake Off” oraz „Dance dance dance”. Nowy duet pojawi się w porannym programie śniadaniowym już 17 maja. Zobaczcie, jakimi zdjęciami z planu pochwaliła się nowa prowadząca!

Kto będzie nową prowadzącą "Pytanie na śniadanie"?

W piątkowym wydaniu popularnego programu śniadaniowego obok Łukasza Nowickiego zadebiutuje Ida Nowakowska. To już kolejna zmiana! Wcześniej dziennikarz prowadził „Pytanie na śniadanie” z Joanną Racewicz, Aleksandrą Rosiak oraz Marzeną Kawą. Teraz przyszedł czas na Idę Nowakowską, którą widzowie TVP doskonale kojarzą z innych programów, w których występowała. 

Ida Nowakowska jest tancerką, która profesjonalne wykształcenie zdobyła między innymi w Stanach Zjednoczonych, gdzie poznała swojego męża. Zasiadała w amerykańskim talent-show „The World's Best”, a niedługo potem mogliśmy podziwiać ją kulinarnym programie „Bake off – Ale Ciacho” jako współprowadzącą. Ostatnio gwiazda dała się poznać jako bardzo surowa jurorka w tanecznym show „Dance dance dance”. Tancerka jest córką pisarza Marka Nowakowskiego.

Poradzi sobie w nowej roli?

Zobacz także"Dno dna" Hejt na Monikę Zamachowską za wywiad z Jarosławem Kaczyńskim w "Pytaniu na Śniadanie"!

 

Łukasz Nowicki współprowadził też "Pytanie na Śniadanie " z Aleksandrą Rosiak

East News

 

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51