Norbi zastąpi Roberta Janowskiego w "Jaka to melodia?"?
Newsy

Norbi o swoim debiucie w „Jaka to Melodia”: „Może to zabrzmi nieskromnie, ale..."

Norbi o swoim debiucie w „Jaka to Melodia”: „Może to zabrzmi nieskromnie, ale..."

Zastąpienie Roberta Janowskiego przez Norbiego w programie „Jaka To Melodia” dla wielu jest szokiem. Nie tylko dlatego, że fani sobie nie wyobrażają innego prowadzącego niż Janowski. Sam Norbi chociaż przyznaje, że wahał się czy przyjąć propozycję, dzisiaj ocenia swój debiut zaskakująco dobrze.

 - Gdy media podały informację o tym, że to ja poprowadzę „Jaka to melodia?”, mieliśmy już nagrane sześć odcinków. Może to zabrzmi nieskromnie, ale uważam, że wypadłem w nich zajebiście! - mówi nieskromnie Norbi w rozmowie z „Fleszem”

A jak zareagował na wieść o propozycji Jacka Kurskiego poprowadzenia „Melodii?”

– Gdy nowy producent do mnie zadzwonił, w pierwszej chwili pomyślałem, że przecież nie będę walczył z taką legendą, jaką jest Robert Janowski. Ale później doszedłem do wniosku, że taka szansa może się więcej nie powtórzyć. Szanuję dokonania Roberta, ale takie są reguły show-biznesu. Myślę, że on to także rozumie – mówi Norbi w rozmowie z „Fleszem”

Co sądzi o Robercie Janowskim? Dowiecie się z najnowszego „Flesza”.

 

Norbiego wszyscy znają z przeboju „Kobiety są gorące”

Norbi

Rafał Brzozowski i Robert Janowski
Newsy
Rafał Brzozowski ma większą sympatię widzów niż Robert Janowski? Wyniki oglądalności mówią wszystko...
Rafał Brzozowski ma większą sympatię widzów niż Robert Janowski? Wyniki oglądalności mówią wszystko...

Rafał Brzozowski od nowego sezonu został prowadzącym "Jaka to melodia?" . Zastąpił na tym miejscu Norbiego. Szybko okazało się, że ta decyzja to był strzał w dziesiątkę! Słupki oglądalności są jednoznaczne. Wokalista sprawdził się lepiej niż Norbi , a jak wygląda sytuacja jeśli chodzi o Roberta Janowskiego. Program z którym z nich cieszy się większą oglądalnością? Rafał Brzozowski najlepszym prowadzącym "Jaka to melodia?" Kiedy pojawiła się informacja, że Rafał Brzozowski, który do tej pory prowadził „Koło fortuny” zamieni się z Norbim i przejmie muzyczny program „Jaka to melodia?”, widzowie mieli wątpliwości, czy to słuszna decyzja. Jednak już po pierwszym odcinku nowego sezonu, okazało się, że muzyk idealnie pasuje do nowej roli, a Internauci są zachwyceni i podkreślają w komentarzach, że w końcu odpowiednia osoba zastąpiła Roberta Janowskiego. Właściwy człowiek na właściwym miejscu! On się naprawdę nadaje! Najlepszy prowadzący, z chęcią będę oglądać  Rafal Brzozowski najlepszy😃😃😃zostan w jaka to melodia  Robert Janowski czy Rafał Brzozowski? Robert Janowski przestał prowadzić program „Jaka to melodia?” po 20 latach. Dziennikarz obecnie pracuje w TV Puls, gdzie prowadzi program muzyczny „Gra muzyka”. Po jego odejściu pojawiło się mnóstwo krytycznych głosów , a wiele osób wyrokowało, że „Jaka to melodia?” nie przetrwa bez Janowskiego. Jednak TVP zdecydowało się kontynuować zmiany i w zastępstwie gwiazdora zatrudnili Norbiego. Po jednym sezonie z showmanem znów przyszedł czas na zmiany. Tym razem zdecydowano, że prowadzącym hit TVP1 zostanie Rafał Brzozowski. Ta decyzja okazała się słuszna, co potwierdzają wyniki oglądalności. Jak donosi se.pl program Roberta Janowskiego oglądało 440...

Norbi zastąpi Roberta Janowskiego w "Jaka to melodia?"?
Newsy
Norbi chce zaprosić do „Jaka to melodia?” Roberta Janowskiego!
Norbi chce zaprosić do „Jaka to melodia?” Roberta Janowskiego!

Dzięki prowadzeniu show „Jaka to melodia?” Norbi ma szansę odzyskać dawno utraconą popularność. Ale dobrze wie, że nie będzie to łatwe. - Można mnie kochać albo nie cierpieć. Już się przyzwyczaiłem, że budzę u ludzi skrajne emocje. Nie przejmuję się tym, bo mam co w życiu robić – mówi „Fleszowi” Norbert Dudziuk, czyli Norbi (46). Już wkrótce będzie się mógł przekonać, jakie emocje budzi u wiernych widzów programu „Jaka to melodia?”, którego jest nowym gospodarzem. Na ciepłe przyjęcie raczej się nie zanosi . Zastąpić legendę Norbiemu trudno będzie zyskać sympatię widzów z kilku powodów. Po pierwsze dlatego, że zastąpi Roberta Janowskiego, który prowadził „Jaka to melodia?” przez 21 lat, i wiele osób nie wyobraża sobie kogoś innego w roli gospodarza tego programu. Drugi powód jest jeszcze ważniejszy. Janowski odszedł z publicznej telewizji w atmosferze skandalu, jego żona w rozmowie z „Fleszem” sugerowała, że prezes TVP Jacek Kurski groził mu, że  zostanie wyrzucony, jeśli nie zgodzi się na zmiany w „Jaka to melodia?”. Do tego doszły postawione przez „Super Express” oskarżenia o to, że program był ustawiany. Zamieszanie wokół Roberta nie jest niczym nowym, bo już rok temu niewiele brakowało, by rozstał się z tele­turniejem, i było jasne, że prędzej czy później z TVP zniknie. To wszystko sprawiło, że trudno było znaleźć chętnego na jego miejsce. Na medialnej giełdzie nazwisk wymieniano m.in. Barbarę Kurdej-Szatan, Annę Dereszowską, Halinę Mlynkovą, Macieja Miecznikowskiego i Sławomira. Kto z nich rzeczywiście dostał propozycję prowadzenia show, tego nie wiadomo, wiadomo za to, że...

Norbi zastąpi Roberta Janowskiego w "Jaka to melodia?"?
Newsy
Robert Janowski szczerze o Norbim: „Ja na pewno tak bym się nie zachował na jego miejscu”
Mocne słowa!

  To były pełne emocji tygodnie dla  Roberta Janowskiego , nie tylko z powodu na odnowienia ślubów z żoną Moniką, ale również ze względu na zawirowania zawodowe. Były już prowadzący kultowego programu „Jaka to Melodia”odszedł po ponad 20 latach prowadzenia tego show. Jego miejsce zajął nieoczekiwanie Norbi , który w rozmowie z Party stwierdził:  „Szanuję dokonania Roberta, ale takie są reguły show-biznesu” oraz, że „Janowski na jego miejscu postąpiłby tak samo”.  Ten komentarz nie spodobał się Robertowi.  - To wypowiedział się za mnie, bo ja nie zrobiłbym tego samego. Pierwsze, co bym zrobił, to zadzwoniłbym. Nie wyobrażam sobie sytuacji, że dostaję ofertę prowadzenia np. „Milionerów” i nie wykonuję telefonu do Huberta Urbańskiego z pytaniem, o co chodzi. Takie chyba są reguły show-biznesu... - powiedział Janowski w rozmowie z „Party” Czy Janowski jeszcze zamierza wrócić do telewizji z nowym programem muzycznym? Czy denerwował się podczas ponownej ceremonii ślubnej?  O tym dowiecie się z nowego wydania magazynu „Party”.  

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner