Agnieszka Kotulanka nie żyje
East News

 

W weekend dotarła do nas bardzo smutna wiadomość o śmierci aktorki znanej z serialu "Klan" Agnieszki Kotulanki. Aktorka miała 61 lat. W latach 1997 do 2013 roku grała w serialu "Klan", gdzie wcielała się w postać Krystyny Lubicz. Aktorka grała też w takich produkcjach jak: "Niania", "Dom" czy "Hela w opałach", ale to rola w "Klanie" przyniosła jej największą popularność. Kotulanka od lat zmagała się z chorobą alkoholową. O śmierci aktorki poinformowała jej rodzina, zamieszczając nekrolog w internecie. 

 

Kiedy odbędzie się pogrzeb Agnieszki Kotulanki? 

 

Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione we wtorek, 27 lutego 2018 roku o godzinie 12.00 w parafii św. Józefa Oblubieńca przy ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 5 w Legionowie, po którym nastąpi odprowadzenie do grobu rodzinnego na cmentarz miejscowy.

 

 

Więcej na temat śmierci Agnieszki Kotulanki: 

„Ten spektakl, który szykujecie w obłokach będzie wspaniały!” Przyjaciele i znajomi żegnają Agnieszkę Kotulankę

 

Agnieszka Kotulanka przez lata była zakochana w Pawle Wawrzeckim. Aktor złamał jej serce? „To spowodowało jej problemy”

 

Rozstanie z ukochanym, nagłe odejście z "Klanu", choroba alkoholowa - ostatnie lata życia Agnieszki Kotulanki były bardzo trudne

 

Agnieszka Kotulanka jako Krystyna Lubicz z "Klanu". To była jej najsłynniejsza rola! Zobaczcie zdjęcia

 

Stockinger komentuje śmierć Agnieszki Kotulanki: "Smutno było od 15 lat przez problemy Agnieszki z alkoholem, a teraz jest bardzo smutno"

 

Laura Łącz i Jacek Borkowski komentują śmierć Agnieszki Kotulanki: "Nie mogę jeszcze tego przełknąć. Tak jej się życie nie poukładało..."
 

 

Nie żyje Agnieszka Kotulanka, aktorka znana z serialu "Klan"

Agnieszka Kotulanka opuściła Klan. Apel Stockingera do Agnieszki Kotulanki
ONS

Aktorka miała 61 lat

Nie żyje Agnieszka Kotulanka
East News

Więcej na temat Agnieszka Kotulanka