Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Nergal na zakupach
Newsy

Nergal przyłapany na zakupach w modnym butiku! ZDJĘCIA

Jak wyglądał?

Adam Darski od czasu rozstania z Dodą przestał bywać na salonach i w mediach. Muzyk rzadko udziela wywiadów i komentuje bieżące sprawy ze swojego życia. Ostatnio jednak został przyłapany w samym centrum Warszawy na zakupach w modnym butiku.

Nie da się ukryć, że Nergal wyglądał bardzo dobrze i widać, że pracuje nad swoją sylwetką i stylem. Rockowe ubrania doskonale pasują do jego osobowości, ale także wpisują się w aktualne trendy. My jesteśmy bardzo ciekawi, na co skusił się Darski na zakupach.

Jak myślicie?

Zobacz: Nergal pokazał zdjęcie sprzed ponad 20 lat! Bardzo się zmienił?
 

Nergal na zakupach


Nergal na zakupach


Nergal na zakupach

 

Nergal na zakupach

               

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Nergal na otwarciu Barberian Shop
ONS
Newsy
Nergal rozdaje hostie na koncercie. Dodał też bardzo kontrowersyjne zdjęcie. Przesadził?
Nergal rozdaje hostie na koncercie. Dodał też bardzo kontrowersyjne zdjęcie. Przesadził?

Nergal ostatnio jest bardzo aktywny na Instagramie. Artysta w czasie Świąt Wielkanocnych opublikował dość kontrowersyjne zdjęcie, na którym widać klocki lego. Niby niepozorne klocki, a jednak wzbudziły sporo kontrowersji... Dlaczego? Na zdjęciu widzimy jak ludziki lego w hełmach na głowie celują z karabinów w postać wiszącą na krzyżu, która najprawdopodobniej symbolizuje postać Jezusa umierającego na krzyżu. Większość obserwatorów skomentowała w dość pozytywny sposób zamieszczoną fotę. Fantastyczne - napisał jeden z obserwatorów. Niesamowite zdjęcie. Kto je zrobił? Muszę znać tego artystę - napisał inny. Jednak niektórych zdjęcie to może zniesmaczyć ze względu na przekonania religijne. To jednak nie wszystko! Muzyk na swoim profilu dodał także filmik z koncertu, na którym widać, że rozdaje swoim fanom hostie. To dosyć odważny krok, ale Adam Darski już nie raz prowokował w ten sposób w mediach społecznościowych. A wy uważacie, że Nergal przesadził?    Nergal rozdaje hostie na koncercie   Breaking bread in Cape Town... Film zamieszczony przez użytkownika Adam Nergal Darski (@nergal69) 28 Mar, 2016 o 1:10 PDT   Priceless:))) A photo posted by Adam Nergal Darski (@nergal69) on Mar 27, 2016 at 9:35am PDT Nergal zamieścił kontrowersyjne zdjęcie na Instagramie. Uważacie, że przesadził?

Zdęcie Nergala na Walentynki
Instagram
Newsy
Nergal pokazał zdjęcie sprzed ponad 20 lat! Bardzo się zmienił?
Trudno poznać księcia ciemności:)

Nergal bardzo rzadko pokazuje się publicznie na medialnych imprezach, ale bardzo dba o fanów (nie tylko z Polski) na swoim Instagramie. Zdarza się, że wstawia tam tak kontrowersyjne zdjęcia, że czasem muszą one zniknąć z jego profilu. Zobacz:  Nergal dodał na Walentynki bardzo niesmaczne zdjęcie. Szybko zniknęło z sieci Dziś wokalista zespołu Behemoth podzielił się fotką sprzed ponad 20 lat, z wakacyjnego wyjazdu z kolegami. Na zdjęciu muzyk (poznajecie go? Musiał mieć wtedy 15-16 lat) pokazał się bez koszulki i w obowiązkowych wówczas kolorowych slipkach. W opisie Darski przywołał historię, kiedy będąc nastolatkiem, próbował wypalić sobie  r ozgrzanym kawałkiem metalu  krzyż na ramieniu . To musiało boleć! Dziś to prawdziwy przystojniak! Ale czy zawsze tak było?  Zobacz:  Adam Darski kończy 38 lat. Zobacz jak zmieniał się były narzeczony Dody      Ok here we go. This chuck Noris with jaws wide open is... me. Around 15-16. Shortly after forming Behemoth. It was a camp with my buddies from teenage era. Lotsa beer and wild ideas...like attempts of forging an inverted cross on my left arm with a hot burning piece of metal. Failed;) good times tho... Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Adam Nergal Darski (@nergal69)   23 Lip, 2015 o 5:49 PDT  

Adam Nergal Darski zmienił imię
Newsy
Nergal zmienił imię!
Jak się teraz nazywa?

Okazuje się, że nie tylko Maja Frykowska i Zygmunt Solorz-Żak zmienili swoje imiona, które kojarzyły im się z trudną przeszłością. Do tego grona należy także Nergal , który w dowodzie nie widnieje już jako "Adam Michał". Od teraz w pełni prawnie funkcjonuje jako "Adam Nergal Darski" . O swojej decyzji pochwalił się w jednym z ostatnich wywiadów.   - Adamem zostałem na chrzcie. Tak mnie nazwano i nie zapytano o zdanie . Nergalem stałem się z własnej woli. Wybrałem to imię świadomie. Zmieniłem zresztą swoje dane. Adama Michała Darskiego zastąpił w dowodzie Adam Nergal Darski . Na pewno od teraz w załatwianiu jakichkolwiek spraw urzędowych Adam Nergal nie pozostanie nie rozpoznany.

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner