Natalia Siwiec przełożyła datę swojego ślubu! Okazuje się, że pomimo wcześniejszych zapowiedzi, w tym roku do uroczystości z pewnością nie dojdzie. Czyżby w związku Natalii Siwiec i Mariusza Raduszewskiego pojawił się kryzys? Nic bardziej mylnego. Piękna Miss Euro w rozmowie z Faktem zdradziła jakie są prawdziwe powody przełożenia daty ślubu. Siwiec musiała zmienić swoje ślubne plany ze względu na chorobę jednego z członków jej rodziny.

Reklama

Niestety, w mojej rodzinie wydarzyła się smutna historia i ślubu w tym roku nie będzie. Na razie skupiamy się na zdrowiu w rodzinie. Planujemy przełożyć ślub na przyszły rok - przyznała Natalia Siwiec.

O ślubie Natalii Siwiec mówiło się już od kilku miesięcy. Gwiazda wspominała już na początku roku, że marzy o hucznym i tradycyjnym weselu.

Nasz pierwszy ślub odbył się w Las Vegas, ale nie zalegalizowaliśmy go w Polsce. Teraz chcemy hucznego ślubu dla rodziny. Oboje jesteśmy tradycjonalistami i jesteśmy bardzo zżyci z rodzicami. Obiecaliśmy im, że będzie jeszcze jeden ślub, w Polsce, właśnie dla nich - mówiła wówczas w rozmowie z Faktem.

Modelka wzięła nawet udział w programie "Salon sukien ślubnych" gdzie w towarzystwie najbliższych szukała idealnej sukni ślubnej. Wydawało się wiec, że lada dzień usłyszymy konkretną datę uroczystości. Niestety - Natalia Siwiec musiała odłożyć swoje wcześniejsze plany.

Zobacz także: Siwiec, Włodarczyk, Piróg i Maślak zagrają w hitowym serialu TVN! Domyślacie się jakim?

Zobacz także

Natalia Siwiec przekłada datę swojego ślubu.

Reklama

Modelka zdradziła powody tej decyzji.

Reklama
Reklama
Reklama