W sobotę 16 maja w sieci pojawił się zwiastun filmu Sylwestra Latkowskiego pt.: "Nic się nie stało", który ma opowiadać o pedofilii wśród polskiej elity. W trailerze możemy zobaczyć zdjęcia znanych polskich gwiazd, między innymi Natalię Siwiec. Mąż modelki postanowił odnieść się do budzącego kontrowersję trailera dokumentu. Sprawdźcie szczegóły.

Reklama

Zobacz także: Natalia Siwiec w stylowym płaszczu za 1500 zł! Wiemy gdzie kupisz podobne w super cenie!

Natalia Siwiec w zwiastunie filmu o pedofilii "Nic się nie stało". Sprawę skomentował mąż gwiazdy

"Nic się nie stało" będzie filmem opowiadającym o przemocy seksualnej, pedofilii i prostytucji wśród polskiej elity, skupionej wokół Zatoki Sztuki w Sopocie. Dokument, który już dziś o 21:00 będzie można zobaczyć na antenie TVP będzie przedstawiał między innymi historię 14-letniej Anaid z Gdańska, która najprawdopodobniej została zgwałcona w słynnej Zatoce Sztuki w Sopocie. Dziewczynka popełniła później samobójstwo. W zwiastunie możemy zobaczyć też wypowiedź Jacka Karnowskiego, prezydenta Sopotu oraz mamy zgwałconej Anaid. W trailerze pokazano również zdjęcia znanych polskich gwiazd, które bywały w sopockim klubie.

Wśród celebrytów, którzy zostali zamieszczeni w zwiastunie filmu "Nic się nie stało", pojawiła się Natalia Siwiec. Zamieszczenie zdjęć gwiazd w trailerze dokumentu najwidoczniej ma sugerować, że celebryci zdawali sobie sprawę z tego, co dzieje się w Zatoce Sztuki w Sopocie. Sprawę skomentował mąż Natalii Siwiec w rozmowie z portalem plotek.pl

- Absolutnie nie mamy związku ze sprawą. To ewidentne działanie tylko dla zrobienia szumu wokół filmu - powiedział w rozmowie z portalem plotek.pl Mariusz Raduszewski.

Mąż gwiazdy poinformował również, że razem z Natalią Siwiec chcą wydać specjalne oświadczenie dotyczące wykorzystania wizerunku w dokumencie "Nic się nie stało". Emisja filmu ma się odbyć 21 maja o godzinie 21:00 na antenie TVP1. Tymczasem zobaczcie zwiastun dokumentu Sylwestra Latkowskiego.

Zobacz także

Oprócz Natalii Siwiec i jej męża w zwiastunie filmu Sylwestra Latkowskiego pojawiły się zdjęcia Adama "Nergala" Darskiego, Andrzeja Chyry, Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama