Party Stories
Natalia Lesz po porodzie
ONS
Newsy

Zmiany w życiu Natalii Lesz. Znamy imię jej córeczki

Jak mijają jej pierwsze tygodnie w roli mamy?

Na początku listopada Natalia Lesz urodziła swoje pierwsze dziecko - aktorka i wokalistka przywitała na świecie córkę. Ciąża Natalii nie była medialnym wydarzeniem, a ona sama zaszyła się w Gliwicach ze swoim narzeczonym i unikała zainteresowania kolorowej prasy. Przypomnijmy: Natalia Lesz urodziła! Wiemy jak czują się mama i dziecko

Pierwsze tygodnie macierzyństwa upływają Natalii na rodzinnej atmosferze, ale też czeka ją niebawem powrót do pracy. Jak wynika z naszych informacji, Lesz przeprowadziła się do Warszawy, aby kontynuować naukę w prestiżowej szkole filmowej Andrzeja Wajdy "Wajda School".  Gwiazda opublikowała na Facebooku zdjęcie, na którym wczytuje się w najnowszy scenariusz.

Lesz wybrała też imię dla dziecka.  Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, Natalia nazwała swoją córkę Alicja.

Czekacie na jej powrót do mediów?

Zobacz: Lesz wraca w wielkim stylu. Podpisała kontrakt z zagraniczną marką


Natalia Lesz po porodzie

 

Natalia Lesz w zaawansowanej ciąży:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Natalia Lesz urodziła córkę
ONS
Newsy
Znamy płeć dziecka Natalii Lesz. Ciąża to nie jedyna zmiana w jej życiu
Gwiazda rozpoczyna nowy etap

Ciąża Natalii Lesz jest jedną z tych, które budzą największe emocje w show-biznesie. Gwiazda obecnie mieszka w Gliwicach, gdzie oczekuje na narodziny pierwszego dziecka, dlatego też rzadko bywa w Warszawie. Lesz skupia się tylko na aktywnościach zawodowych, które ograniczyła do minimum . Ostatnio pojawiła się na planie jednego z seriali, gdzie pokazała swoje ciążowe krągłości. Zobacz: Brzuszek Lesz jest już nie do ukrycia Do porodu Natalii pozostało ok. dwa miesiące, a to oznacza, że aktorka od jakiegoś czas zna płeć dziecka. AfterParty.pl udało się dowiedzieć, że Lesz urodzi córkę . Na razie nie wybrała jeszcze imienia. To jednak nie jedyna zmiana w jej życiu. Z naszych informacji wynika, że od października Natalia rozpoczyna studia w Krakowie. - Natalia od zawsze lubiła muzykę, ale jej prawdziwą pasją jest aktorstwo. Skończyła studia aktorskie na Uniwersytecie w Nowym Jorku i zagrała w kilku serialach, teraz zdecydowała się kontynuować naukę. Od października będzie studiować filmoznawstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim . W ostatnich tygodniach miała dużo wolnego, dlatego zanim urodzi córkę, postanowiła pomyśleć o sobie. Oznacza to, że w życiu Natalii wielka rewolucja. Gratulujemy. Zobacz: Tak wygląda ojciec dziecka Natalii Lesz. Przystojny? Ciążowy brzuszek Natalii Lesz:

Natalia Lesz ma czas na ślub
ONS
Newsy
Natalia Lesz w końcu ma czas na ślub. Na przeszkodzie może stanąć tylko jedno
Po porodzie kolejne ważne wydarzenie

W listopadzie Natalia Lesz powitała na świecie swoje pierwsze dziecko - córeczkę Alicję. Gwiazda zaszyła się w zaciszu domowym, gdzie skupia się na wychowywaniu maleństwa. Dla fanów zrobiła jednak sobie wyjątek i zaśpiewała na Sylwestrze. Przypomnijmy: Figura Lesz dwa miesiące po porodzie robi wrażenie. Jest jeszcze szczuplejsza niż przed ciążą Poród to nie jedyna zmiana w życiu Natalii. Już prawie rok temu prasa rozpisała się o jej walentynkowych zaręczynach z chirurgiem, Adamem Maciejewskim . Ciąża artystki przesunęła jednak temat ślubu na boczny tor. Teraz gwiazda znów ma czas, żeby nad tym pomyśleć. Jednak na przeszkodzie mogą stanąć plany zawodowe piosenkarki, która myśli o nagraniu nowej płyty. Niedawno też wróciła na studia: Natalia wróciła na studia produkcji filmowej. Natka chce nagrać album po polsku .- mówi "Gwiazdom" jej znajomy Czekacie na nowy album? Zobacz: Znamy trenerów nowego show TVN. Do Natalii Lesz dołączą jeszcze dwie gwiazdy Natalia Lesz na imprezie:

Magdalena Różczka urodziła. Magda Różczka urodziła
ONS
Newsy
Magdalena Zawadzka została babcią! Tabloid zdradził płeć i imię dziecka
Jej synowi urodziło się...

Ostatni rok w show-biznesie obfitował w prawdziwy baby-boom. Ciąże gwiazd były tematem numer jeden w mediach, a końcówka roku przyniosła rozwiązania wielu z nich. Ostatnio swoje pierwsze dziecko powitała na świecie Natalia Lesz , która urodziła kilka tygodni temu. Świeżo upieczona mama szykuje się już do powrotu do pracy. Przypomnijmy: Zmiany w życiu Natalii Lesz. Znamy imię jej córeczki Narodziny dziecka to nie tylko szczególny moment dla rodziców, ale również dziadków. Jeśli wierzyć doniesieniom prasy, szczęśliwą babcią została kolejna znana aktorka. Jak twierdzi "Rewia", do tego grona dołączyła właśnie Magdalena Zawadzka - według informatorów tygodnika jej synowi Janowi Holoubkowi urodziła się córka. Dziewczynce nadano podobno imię Helena.   Myślę, że będę wspaniałą babcią. Ponieważ ma się urodzić moja wnuczka, moim życzeniem jest, żeby to było zdrowe, najukochańsze na świecie dziecko, które będzie moją największą pociechą, poza synem - mówiła jeszcze kilka tygodni temu w "Super Expressie" Zawadzka. Jeśli te informacje się potwierdzą - gratulujemy rodzicom i babci! Zobacz: Kożuchowska kupiła wózek dla syna za małą fortunę. Taki sam miały dzieci Angeliny Magdalena Zawadzka i inne gwiazdy bez retuszu w "Vivie!":

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner