Natalia Kukulska wspomina tragiczne chwile
ONS

Natalia Kukulska wspomina śmierć mamy: Pamiętam karetki pogotowia...

Natalia Kukulska wspomina tragiczne chwile
ONS

Natalia Kukulska już od wielu lat jest jedną z najlepszych piosenkarek na polskiej scenie muzycznej. Gwiazda swoją karierę rozpoczęła mając zaledwie kilka lat. Swój talent z pewnością odziedziczyła po równie znanej mamie, Annie Jantar. Niestety, artystka zginęła w katastrofie lotniczej, kiedy jej córka była dzieckiem. Natalia Kukulska oraz jej bliscy nigdy nie chcieli wspominać tragicznych wydarzeń z 1980 roku.

Okazuje się jednak, że po latach cierpienia babcia Kukulskiej zdecydowała się opowiedzieć o zmarłej córce w biografii Anny jantar "Tyle słońca". W książce znalazły się wspomnienia z dnia w którym  zginęła mama Natalii. Kilkuletnia gwiazda w towarzystwie babci czekała na swoją mamę na tarasie widokowym. W ręku trzymała dla niej bukiecik frezji.

- Pamiętam, jak babcia wyrwała mi z rąk bukiet i rzuciła go na ziemię. Pamiętam karetki pogotowia, które reanimowały rodziny zabitych pasażerów. Resztę znam z opowiadań- zdradziła Natalia Kukulska.


Ze stratą córki wciąż nie może poradzić sobie Halina Szmeterling, która nie ukrywa, że dzięki Natalii pozbierała się po tragedii.

- Gdyby Ania nie pozostawiła po sobie Natalii, nie wiem, co by się ze mną stało- wyznała.


Natalia Kukulska wiele razy podkreślała, że po śmierci mamy, to właśnie jej babcia była jej jedną z najbliższych osób.

Zobacz na Polki.pl: Ikona Stylu Natalia Kukulska


Kukulska w oryginalnej stylizacji pod studiem DDTVN:

Więcej na temat Natalia Kukulska
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03