Natali Klimas i Piotr Woźniak-Starak
Eastnews

Piotr Woźniak-Starak i Natalia Klimas byli kiedyś parą. Aktorka dodała pełen emocji wpis

Natali Klimas i Piotr Woźniak-Starak
Eastnews

Natalia Klimas, była partnerka Piotra Woźniaka-Staraka dodała bardzo emocjonalny wpis na Instagramie dotyczący swojego byłego chłopaka. Przypomnijmy, że para spotykała się przez 2,5 roku. Gwiazdy były bardzo w sobie zakochane, jednak ich miłość nie przetrwała próby czasu. Później Piotr poznał Agnieszkę Szulim, z którą od 2016 roku jest w związku małżeńskim. Natalia też ułożyła sobie życie. Aktorka wyszła za mąż za biznesmena i pod koniec lipca po raz pierwszy została mamą.

Klimas odniosła się do tragedii, która miała miejsce kilka dni temu na Mazurach. W nocy z soboty na niedzielę Piotr Woźniak-Starak wypadł z motorówki. Po czterech dniach odnaleziono ciało producenta filmowego.  

Natalia Klimas czule o Piotrze Woźniaku-Staraku 

Natalia Klimas i Piotr Woźniak-Starak tworzyli piękną parę przez 2,5 roku. Aktorka zostawiła dla producenta Nowy Jork. Długo nie szukała pracy w Polsce, szybko została zatrudniona na planie jednego z seriali. Piotr Woźniak-Starak szykował się do przejęcia rodzinnej firmy, gdy nagle drogi zakochanych rozeszły się. Nie wiadomo, co dokładnie ich poróżniło. Chwilę później Piotr zaczął spotykać się z dziennikarką stacji TVN.

– To jest pierwszy raz, kiedy o tym mówię. Minęły dwa lata od naszego rozstania, więc to jest dla mnie temat już zamknięty. Minęło już dużo czasu, ale jasne, że bolało. Myślę, że byłabym niefajną osobą, gdyby to po mnie spłynęło. Naprawdę kochałam. Było to wspaniałe 2,5 roku życia - powiedziała Natalia w programie Krzysztofa Ibisza.

Zobacz także: Kilka tygodni temu Piotr Woźniak-Starak doznał kontuzji nogi i chodził o kulach. W jakim był stanie tuż przed wypadkiem?

Do wypadku odniosła się Natalia Klimas w sieci. Co napisała?

Nad mazurską krainę szczęścia nadciągnęły chmury. Trzymam moją córeczkę przy sercu i nie wypuszczam z ramion - napisała.

Aktorka nie wyłączyła możliwości komentowania. Internauci napisali, że są myślami z nią w związku ze smutnymi okolicznościami i mocno ją wspierają.

Bardzo dziękuję, to nie było łatwe🙌🏻 - odpisała im. 

 

Natalia Klimas pokazała zdjęcie z córką i napisała o dramacie na Mazurach. 

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Miał 39 lat.

Poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka
East News

 

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47