Party Stories
Najnowsze zdjęcia rodziny królewskiej
East News
Newsy

Najnowsze zdjęcia rodziny królewskiej. Zobacz, jak teraz wygląda książę Louis!

Jak wyrósł!

 

Oficjalne zdjęcia rodziny królewskiej publikowane są zazwyczaj z okazji ważnych wydarzeń i uroczystości. Ostatnie fotografie, na których widzieliśmy rodzinę w komplecie pochodzią ze ślubu Meghan i Harry'ego oraz ze chrztu księcia Louisa. Teraz mamy okazję zobaczyć najnowsze fotografie rodzinne z planu filmu z okazji 70. urodzin księcia Karola! Zobaczcie, jak prezentuje się rodzina królewska. Mały książę Louis już tak urósł!

 

Zobacz:  Romanse, rozwody, próby samobójcze... Jak dobrze znasz rodzinę królewską? Po rozwiązaniu tego QUIZU możesz być w szoku!

 

Wpadki na ślubach w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Oby Harry nie powtórzył tego, co przy ołtarzu zrobiła księżna Diana!

Wkrótce premierę będzie miał film autobiograficzny o księciu Karolu!

 

Z okazji 70. urodzin księcia Karola, które przypadają w tym roku stacja BBC nakręciła film dokumentalny o jego życiu. Film Prince, Son and Hair: Charles at 70. zostanie wyemitowany za około miesiąc. Będzie to z pewnością cenne źródło informacji nie tylko o Karolu, ale również o pozostałych członkach rodziny królewskiej. Najnowsze zdjęcia, które możemy oglądać pochodzą z sesji zdjęciowej, zorganizowanej na potrzeby filmu. 

 

Na zdjęciu możemy zobaczyć rodzinę królewską w dostojnym, poważnym ujęciu. Jednak na największą uwagę zasługuje druga wersja tego zdjęcia. Tym razem bohaterowie fotografii są roześmiani i widać, że świetnie się bawią. Dodatkowo na Twitterze pojawiło się zdjęcie z tej samej sesji, na którym zobaczymy księcia Louisa podczas zabawy z dziadkiem. Uroczy widok!

 

 

 

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Księżna Kate, Kate Middleton, książę William, Louis, książę Louis
EastNews
Newsy
Księżna Kate musiała szybko zareagować, gdy książę Louis zaczął to robić na oczach wszystkich! Zobacz zdjęcia!

Trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama rzadko pojawia się u boku rodziców. W przeciwieństwie do swojego starszego rodzeństwa, książę Louis na razie wychowuje się bez błysku fleszy. Jednak jak mogłoby zabraknąć prawnuczka królowej Elżbiety na u rodzinach monarchini ? Książęca para Cambridge uznała, że ich synek powinien zadebiutować na balkonie pałacu Buckingham, a urodziny królowej będą do tego idealną okazją.  Książę był bardzo niesforny, a jednak nikt nie ma mu tego za złe! Tylko spójrzcie, jak rozweselał rodziców na balkonie. Wydaje nam się, że o tych zdjęciach długo nikt nie zapomni!;) Dlaczego? Zobacz!

East News
Newsy
Tajemnica rozwiązana! Już wiadomo, co tak rozśmieszyło rodzinę królewską podczas sesji zdjęciowej!
Z czego się śmiali?

  Niedawno książę Karol obchodził 70. urodziny. Z tej okazji wyprawił huczne przyjęcie, na którym nie zabrakło jego najbliższych. Wśród gości pojawili się synowie księcia Karola, żona, matka oraz wnuki. Fotograf brytyjskiej rodziny królewskiej nie mógł przegapić takiej okazji i wykonał pamiątkowe zdjęcie. Wspomniana fotografia została opublikowana w internecie.    Zobacz także: Wyciekły niepublikowane zdjęcia z urodzin księcia Karola!   Dlaczego członkowie rodziny królewskiej uśmiechają się na zdjęciu?   Członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej na zdjęciach wyglądają bardzo dostojnie. Uśmiech występuje u nich dość rzadko. Dlatego sporo osób zwróciło uwagę na najnowsze zdjęcie, które jest zaprzeczeniem dotychczasowych fotografii. Widać na nim roześmianą, wyluzowaną rodzinę, która świetnie się bawi.   Wszyscy zachodzili w głowę, co aż tak rozbawiło księcia Karola i jego bliskich. Teraz ta zagadka została rozwiązana. Okazuje się, że za wszystkim stoi ulubiona niania dzieciaków! Maria Borrallo robiła wszystko, aby George, Charlotte i Louis roześmiali się i przestali stroić fochy. Nie było to łatwe, ponieważ dzieciaki nie były akurat w nastroju do żartów. Na szczęście niania stanęła na wysokości zadania. Jak podaje "Us Weekly", strojąc zabawne miny obok fotografa zdołała rozśmieszyć nie tylko dzieciaki, ale i dorosłych. Dzięki temu powstał wyjątkowy, rodzinny portret! Brawo!   POLECAMY: Królowa Elżbieta przez lata traktowała Camillę ozięble. Czy teraz zmieniła zdanie?   Lubicie brytyjską rodzinę królewską?   🎂 Wishing a very Happy 70th Birthday to The Prince of Wales! Two new photographs of The Prince of Wales and his family, taken by @ChrisJack_Getty in the garden of Clarence House, have been released to celebrate HRH’s 70th birthday. Visit...

Królowa Elżbieta na zdjęciu z okazji 70. urodzin Karola
Instagram
Newsy
Co się dzieje z Elżbietą II?! Zabrakło jej na bardzo ważnym zdjęciu z okazji 70. urodzin Karola!

  Pojawiło się nowe zdjęcie rodziny królewskiej! Zostało opublikowane z okazji 70. urodzin księcia Karola , a już niedługo BBC wyemituje film biograficzny o życiu syna królowej Elżbiety II . Urocze zdjęcie szybko obiegło internet, ale na uwagę zasługuje pewien szczegół. Dlaczego na zdjęciu nie ma królowej? Zobaczcie, jaka jest prawda...   Zobacz:  Najnowsze zdjęcia rodziny królewskiej. Zobacz, jak teraz wygląda książę Louis!   Dlaczego królowej Elżbiety II nie ma na rodzinnym zdjęciu? Okazuje się, że decyzja pochodzi od samej królowej. Elżbieta doskonale zdaje sobie sprawę ze swojego wieku i pozwala młodszemu pokoleniu odgrywać ważne role, oczywiście na tyle, na ile jest to możliwe. Nie bez powodu pozostał też fakt, że na zdjęciu zobaczymy Karola z Camillą. To sygnał, że nie jest to już tak tradycyjny model rodziny, jaki panował w monarchii jeszcze kilka lat temu.   Nowa rola księżnej Sussex w rodzinie królewskiej Ważną funkcję otrzymała też Meghan Markle . Królowa zdecydowała, że będzie ona pełniła ważną funkcję w programie Young Leaders, promującym najmłodsze talenty ze Wspólnoty Narodów. Ta rola sprawiła, że księżna Sussex została wyróźniona i jej rola w rodzinie królewskiej jest znacząca!   Zobacz:  Fani rodziny królewskiej są zszokowani. Królowa Elżbieta II niebawem abdykuje?!   Podoba Wam się najnowsze zdjęcie rodziny królewskiej? Czy decyzja, że nie pojawi się na nim królowa Elżbieta jest słuszna?         Wyświetl ten post na Instagramie.                   🎂 Wishing a very Happy 70th Birthday to The Prince of Wales! #HappyBirthdayHRH Two new photographs of The Prince of Wales and his family, taken by @ChrisJacksonGetty in...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner