Laura Breszka i Grzegorz Gzyl na planie Na Wspólnej Natalia z "Na Wspólnej" umrze
East News
1/4
East News

 

Danka (Lucyna Malec) i Marek (Grzegorz Gzyl) byli małżeństwem przez ponad 30 lat. Zimińscy doczekali się dwóch pięknych córek: Oli (Marta Wierzbicka) i Małgosi (Anna Kerth). Nikt z ich bliskich nawet nie przypuszczał, że cokolwiek jest w stanie zagrozić ich szczęściu. Zimińscy nie raz byli wystawiani na próbę. Problemy finansowe, chwilę później perypetie z Olką, która nie należała do najgrzeczniejszych nastolatek. To wszystko zamiast osłabić, scaliło ich związek. W końcu jednak wydarzyło się coś, co na dobre poróżniło małżeństwo...

 

Zobacz także: Gwiazda "Na Wspólnej" bierze ślub. Tak wyglądał jej wieczór panieński!

 

Marek zdradził Dankę, która nie potrafiła mu tego wybaczyć. Kobieta chciała definitywnie zerwać kontakty z niewiernym małżonkiem. Los jednak znowu postawi go na jej drodze. Czy Danka po tym spotkaniu postanowi dać Markowi kolejną szansę? Dowiesz się tego z naszej galerii!

 

POLECAMY: "Na Wspólnej": Marta stanie oko w oko ze swoim oprawcą sprzed lat! Gwałciciel wraca na Wspólną!

2/4
Laura Breszka i Grzegorz Gzyl na planie Na Wspólnej
TVN

 

Marek, znudzony życiem małżeńskim, nawiązał romans ze swoją dużo młodszą koleżanką z pracy, Natalią (Laura Breszka). Gdy Zimiński chciał zerwać z kochanką, okazało się, że jest... w ciąży! Marek, jako honorowy mężczyzna, zamieszkał z Natalią i razem z nią wychowuje ich synka. Jednak serce Zimińskiego nadal należy do Danki, która śni mu się po nocach. Już niedługo Marek pojawi się w swoim starym mieszkaniu, aby jeszcze raz zawalczyć o jej serce! Co z tego wyniknie? 

3/4
x-news

 

W 2714. odcinku "Na Wspólnej"  Marek pojawi się w domu Danki, aby zabrać resztę swoich rzeczy. Nagle w ręce wpadnie mu książką z mądrym i pasującym do sytuacji cytatem. 

 

Udane małżeństwo wymaga dwóch rzeczy - miłości i krótkiej pamięci... - przeczyta na głos Marek.

 

Jak zareaguje na to Danka? Kobieta uzna, że nie słyszała tego, co przeczytał właśnie jej były już mąż. Zasmucony Marek pożegna się z nią i opuści mieszkanie. Danka chwilę później wyzna swojej starszej córce, że nie widzi już żadnych szans na to, aby odbudować swoje relacje z Zimińskim. Tym bardziej, że na horyzoncie pojawił się adorator, który powoli zdobywa jej serca. Danka zaczęła się spotykać z szarmanckim Januszem (Janusz Zadura). Zraniona kobieta to właśnie przy nim odzyskuje swoją pewność siebie. Niebawem jednak los znowu wystawi ją na próbę...

4/4
Natalia z "Na Wspólnej" umrze
x-news

 

Przypomnijmy, że już niedługo Laura Breszka zniknie z serialu "Na Wspólnej". Jej postać zostanie uśmiercona. Natalia zginie pod kołami samochodu. Marek zostanie sam z ich synkiem. Wtedy z pomocą przyjdą mu najbliżsi. Danka również nie pozostanie obojętna na jego nieszczęście... Czekacie na te odcinki? 

 

POLECAMY: "Na Wspólnej": Danka i Marek wrócą do siebie? Jest komentarz aktorki! UWAGA! SPOILER!

Więcej na temat Na Wspólnej