Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Mat. prasowe
Newsy

To NIEWIARYGODNE! Natalia wróci do "Na Wspólnej"?! Jak to możliwe?!

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
East News
Newsy
Na Wspólnej: Danusia spławi Marka i... wyląduje w łóżku z Januszem! Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu?

  Danusi jednak wróci do Marka? To pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy fani "Na Wspólnej". Zimińscy przez wiele lat tworzyli zgrane, szczęśliwe małżeństwo. Niestety, ich związek legł w gruzach, kiedy znudzony życiem małżeńskim Marek pozwolił sobie na romans z Natalią. Danka była załamana kiedy dowiedziała się, że Marek ma kochankę, ale po trudnych chwilach los się do niej uśmiechnął- Zimińska poznała Janusza, przy którym zapomniała o byłym mężu. Teraz, jak informuje "Świat seriali", Danusia spędzi namiętną noc ze swoim nowym partnerem! W jej mieszkaniu pojawi się również Marek! Danusia dokona ostatecznego wyboru! Już w 2735. odcinku serialu "Na Wspólnej" Danusia i Janusz umówią się na randkę do teatru, jednak zamiast wybrać się na spektakl... wylądują w łóżku! Jak informuje "Świat seriali", namiętne chwile przerwie im dzwonek do drzwi - Marek z bukietem kwiatów usłyszy jednak śmiech byłej żony i mężczyzny i wróci do domu. Danusia spędzi noc z Januszem, który po wspólnym śniadaniu odwiezie ją do pracy. Wieczorem Marek znów pojawi się w mieszkaniu Danusi - wręczy jej bukiet białych róż. W tym czasie przyjdzie również Janusz!  W obecności Janusza Marek wyzna byłej żonie, że zawsze może na niego liczyć- zdradza "Świat seriali". Danusia w 2736. odcinki "Na Wspólnej" dokona jednak ostatecznego wyboru i zdecyduje się na kontynuowanie związku z Januszem! Zimińska nie zamierza wracać do byłego męża!  Zobacz także:  Czy powinnam wybaczyć zdradę? Najpierw trzeba odbudować zaufanie   Zimińska nie chce wracać do byłego męża. Marek zostanie odprawiony z kwitkiem.

Tragedia w "Na Wspólnej". Sylwia wepchnie Ulę pod samochód! Córka Hofferów przeżyje?
X-news
Seriale
Tragedia w "Na Wspólnej". Sylwia wepchnie Ulę pod samochód!
Córka Hofferów przeżyje?

W "Na Wspólnej" trwa nierówna walka Sylwii (Alicja Stasiewicz) z Zuzą (Małgorzata Socha) i Kamilem (Kazimierz Mazur). Biologiczna matka Uli chce ją odzyskać, ale Hofferowie nie mogą pozwolić by dziewczynka trafiła pod opiekę alkoholiczki. Poza tym zaadoptowali ją i są z nią silnie związani. Pękłoby im serce, gdyby stracili dziecko.    Zobacz:  Laura Breszka znika z "Na Wspólnej"! Dlaczego?   Niestety Ligocka nie chce pójść na ugodę. W ramach zemsty oskarżyła Kamila o molestowanie, a to dopiero początek! W 2665 odcinku "Na Wspólnej" całkowicie pijana kobieta wepchnie własną córkę pod samochód i ucieknie. Świadkiem zdarzenia będzie Zuza, która od razu rzuci się dziewczynce na pomoc i wezwie pogotowie.     Dziewczynka trafi do szpitala ze wstrząsem mózgu i złamanymi kończynami, na szczęście przeżyje! Gdy odzyska przytomność powie adopcyjnym rodzicom, że już nigdy nie odwiedzi Sylwii, bo ta bardzo ją zawiodła. Fanów "Na Wspólnej" czekają skrajne emocje!    Zapraszamy do dyskusji o polskich serialach na grupę na Facebooku, którą znajdziecie pod TYM linkiem.  

Włodek Zięba z "Na Wspólnej"
East News
Newsy
Wpadka w "Na Wspólnej"! Na pewno to zauważyliście!

Widzowie "Na Wspólnej' po raz kolejny udowodnili, że są bardzo czujni i wyłapią każdą wpadkę. Ich oczom nie umknęła pewna zabawna sytuacja, którą wypatrzyli w 2691. odcinku serialu TVN. Chodzi o scenę, podczas której Michel (Mariusz Ochociński) rozmawia na wideo-chacie ze swoją ukochaną żoną, Sandrą (Michalina Robakiewicz). W pewnym momencie na ekranie komputera pojawia się pasek odtwarzania filmu programu... Windows Media Player. Po emisji odcinka rozbawieni widzowie zaczęli pytać, jak można odblokować funkcję łączenia się z innymi w tym programie.   Zobacz także: Kacper, Basia a może Zosia? Wybieramy największego słodziaka polskich seriali. GŁOSUJ   Tę zabawną wpadkę wyśmiała sama Joanna Jabłczyńska, która od ponad 15 lat wciela się w postać Marty Hoffer.   Takie rzeczy potrafimy tylko w @nawspolnej_tvn 🤩 widzimy się na media playerze? 😉 widzowie czujni jak ważki 🙈 - napisała pod zdjęciem Joanna Jabłczyńska.   Oglądaliście ten odcinek "Na Wspólnej"? Zauważyliście tę wpadkę?   POLECAMY: Jak dobrze znasz "Na Wspólnej"? Ostrzegamy! To QUIZ tylko dla prawdziwych fanów!   Ta wpadka rozbawiła widzów   Joanna Jabłczyńska wciela się w postać Marty Hoffer

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner