Joanna Mazur i Jan Kliment wygrali 9. edycję "Tańca z gwiazdami"! W wielkim finale show w pięknym stylu pokonali Tomasza „Gimpera” Działowego i Natalię Głębocką. Joanna i Jan byli bardzo zaskoczeni ostatecznym werdyktem widzów, bowiem przez cały finał w głosowaniu widzów prowadził Gimper ze swoją partnerką. Jednak na ostatniej prostej Jan i Joanna zachwycili jurorów i widzów swoim niezwykłym freestylem, podczas którego Jan zasłonił sobie oczy. Jurorzy byli pod wrażeniem ich występu i wstali z miejsc. Chyba całe studio "Tańca z gwiazdami" płakało po tym tańcu.

Reklama

- Asiu nie ma piękniejszej oceny tańca niż łzy osób, które nas oglądają - mówiła wzruszona Iwona Pavlović. Otworzyłaś nam oczy na wiele spraw, cieszę się, że miałam przyjemność Ciebie poznać. To dla mnie wielki zaszczyt Ciebie oceniać.

Joanna i Jan wygrali 9. edycję "Tańca z gwiazdami" i poza Kryształową Kulą dostali też nagrody finansowe - Joanna zgarnęła 100 tysięcy złotych, a Jan 50 tysięcy złotych. Co zrobią z wygraną? Zobaczcie, co zdradzili nam tuż po finale!

Zobacz także: Musicie usłyszeć, jak Jan Kliment i Joanna Mazur komentują "kupowanie głosów" przez Gimpera!

Reklama

Joanna Mazur wygrała "Taniec z gwiazdami"

East News
Reklama
Reklama
Reklama