Monika Richardson w Sandomierzu na X. Festiwal Filmów Niezwykłych w Sandomierzu
Akpa

Monika Zamachowska zatrudniła specjalistę od wizerunku. Sprawi, że ludzie znów ją pokochają?

Monika Richardson w Sandomierzu na X. Festiwal Filmów Niezwykłych w Sandomierzu
Akpa

Monika Zamachowska za czasów emisji programu “Europa da się lubić” była jedną z najbardziej lubianych gwiazd. Pamiętacie jeszcze, że w zdobyła Telekamerę za rok 2004? Jeszcze jako Monika Richardson zdobyła wtedy ponad dwa razy więcej głosów widzów niż drugi w rywalizacji Szymon Majewski. Sytuacja zmieniłą się kilka lat temu, gdy na jaw wyszło, że Monika spotyka się ze Zbugniewem Zamachowskim. I choć para już od roku jest szczęśliwym małżenstwem i nie daje powodów do plotek, to Zamachowska wciąż nie może odzyskać sympatii widzów sprzed lat.

“Monice długo zarzucano, że ponosi winę za rozpad małżeństwa Zbyszka i Aleksandry Justy, z którą aktor wychowuje czwórkę dzieci. Nie pomagały ani wywiady, ani  znknięcie z showbiznesu. Monika ma dosyć negatywnych komentarzy pod swoim adresem, dlatego postanowiła zatrudnić PR-owca, żeby popracował na jej wizerunkiem w mediach”, zdradza nam osoba z otoczenia Moniki.


Nowa menadżerka ma zadbać o kontakty prezenterki TVP z mediami, umawiać wywiady i sesje zdjęciowe. Czy to sprawi, że Polacy znów pokochają Monikę Zamachowską? Czekamy na efekty!


Więcej na temat Monika Zamachowska
Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26