Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski na okłądce "Party". Koniec małżeństwa

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski na okładce "Party"! Agnieszka Kaczorowska zdradziła nam płeć swojego drugiego dziecka!

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski na okłądce "Party". Koniec małżeństwa

Już w poniedziałek w sprzedaży nowy numer magazynu "Party", a w nim kulisy rozstania Moniki Zamachowskiej oraz Zbigniewa Zamachowskiego. To rozstanie w ostatnim czasie było zdecydowanie tematem numer jeden. Zamachowscy rozstali się po siedmiu latach małżeństwa. Z czyjej winy? 

Jednak to nie wszystko o czym przeczytacie w nadchodzącym numerze! Agnieszka Kaczorowska zdradziła nam płeć swojego drugiego dziecka! Spodziewa się chłopca czy dziewczynki?  Z kolei Małgorzata Rozenek podsumowuje pierwszy rok z małym Heniem oraz opowiada o nowym wyzwaniu, jakim była praca na planie u Patryka Vegi.  Michelle Morrone z "365 dni" opowiedział nam o swoich nowych projektach, a o Basi Kurdej-Szatan powstanie książka!

W numerze znajdziecie również dodatkowe 27 stron poświęconych modzie! "Party Trendy Extra" przejrzało najmodniejsze dodatki, fryzury i makijaże! Przekonajcie się, co jeszcze znajdziecie w sekcji stylowej. 

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska pozuje z dużym brzuszkiem i porównuje obie ciąże! Tym razem "nie ma czasu na celebrację każdego miesiąca". O co chodzi?

Nowe "Party" dostępne jest w sprzedaży już od poniedziałku 29 marca. 

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski na okłądce "Party". Koniec małżeństwa

 

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03