Monika Pyrek pokazała miesięcznego syna w "DD TVN"
ddtvn.pl

Monika Pyrek pokazała miesięcznego synka

Monika Pyrek pokazała miesięcznego syna w "DD TVN"
ddtvn.pl

W show-biznesie mamy aktualnie baby boom. Już wkrótce wiele znanych i lubianych gwiazd na świecie przywita swoje pociechy, a wścibscy paparazzi będą polowali na pierwsze zdjęcia dzieci gwiazd. Dokładnie miesiąc temu mamą została Monika Pyrek. Trzykrotna mistrzyni olimpijska urodziła synka Grzegorza. Dziś w "Dzień Dobry TVN" sportsmenka po raz pierwszy pochwaliła się publicznie swoim skarbem.

Telewizyjne kamery gościły w szczecińskim domu tyczkarki i jej męża Norberta. Podczas wizyty mały Grzegorz zachowywał się bardzo grzecznie. Gdy nastąpiło wejście na żywo chłopiec słodko spał. W rozmowie Monika przyznała, że jej synek dłonie ma po tatusiu, a momentu gdy tuż po urodzeniu trzymała go na rękach, nie da się porównać z żadnym z momentów gdy stała na olimpijskim podium.

Pyrek przed zajściem w ciąże zakończyła karierę. Aktualnie pracuje w jednej ze szczecińskich rozgłośni radiowych. Powrót do zawodowych obowiązków planuje najwcześniej w sierpniu, oczywiście jak mały na to pozwoli.

Ciekawe czy inne gwiazdy, które już niebawem zostaną mamami zdecydują się na taki krok, aby pokazać światu swojego malucha na własnych warunkach, a tym samym zaspokoić ciekawość dziennikarzy, paparazzi, jak i swoich fanów.Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01