Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Stłuczka Moniki Olejnik
Newsy

Monika Olejnik miała stłuczkę! Co dostała na poprawę humoru? Zobacz ZDJĘCIA

Monika Olejnik miała stłuczkę! Co dostała na poprawę humoru? Zobacz ZDJĘCIA
Początkowo było nerwowo...
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Wiganna Papina w koku
Newsy
TYLKO U NAS: Wiganna Papina o stylu Moniki Olejnik: "Jej wolno wszystko". WIDEO
TYLKO U NAS: Wiganna Papina o stylu Moniki Olejnik: "Jej wolno wszystko". WIDEO

Wiganna Papina oceniła stylizację Moniki Olejnik z Balu Dziennikarzy! Prowadząca program "Kropka nad i" zaszalała z nakryciem głowy i pojawiła się w fantazyjnym toczku. Wrażenie robiła też czarna, koronkowa suknia do ziemi.  Wiganna Papina od kilku lat dba o wizerunek Moniki Olejnik , ale czy zawsze to ona ma ostateczny głos przy wyborze stylizacji? Stylistka zdradziła to w rozmowie z Party.pl. W cudowny sposób przyozdobiła sobie głowę cudownym toczkiem z piórami. Monika Olejnik zawsze stawia na swoim, zawsze jest ubrana w swoje własne, prywatne rzeczy, które kupuje sobie sama przeważnie za granicą. Bawi się modą, często też z niej żartuje i zawsze wygląda fantastycznie. A co o stylu dziennikarzy sądzi stylistka? Posłuchajcie.   Zobacz:  Monika Olejnik w sukience La Manii i w spektakularnym nakryciu głowy! Czy wyglądała lepiej niż rok temu? ​   Wiganna Papina oceniła styl Moniki Olejnik Jak Wam się podobała kreacja Moniki Olejnik?  

Monika Olejnik biega nawet w Wielkanoc!
Facebook Moniki Olejnik
Newsy
Monika Olejnik daje sobie wycisk nawet w Wielkanoc! Zobacz, jak biega! ZDJĘCIA
Monika Olejnik daje sobie wycisk nawet w Wielkanoc! Zobacz, jak biega! ZDJĘCIA

Monika Olejnik uwielbia biegać - bieganie to jej prawdziwa pasja, której jest w stanie poświęcić naprawdę sporo czasu. Nawet w okresie świątecznym dziennikarka nie zwalnia tempa i nie odpuszcza sobie treningów. Monika Olejnik zamieściła na Facebooku zdjęcia, na których widać jak trenuje tuż przed świętami. Szczawnica świątecznie :) Pozdrawiam w biegu - napisała Olejnik i zamieściła kilka zdjęć z treningu. My zazdrościmy Olejnik takiej wytrwałości. No i w końcu wiemy, dlaczego Olejnik może cieszyć się taką figurą! Ruch to zdrowie, a w zwłaszcza w święta, kiedy przy stole pozwalamy sobie na więcej jedzeniowych grzeszków ;)   Zobacz też:  Monika Olejnik w sukience La Manii i w spektakularnym nakryciu głowy! Czy wyglądała lepiej niż rok temu? SONDA​   Monika Olejnik biega przed Wielkanocą. Monika Olejnik dba o formę w każdej wolnej chwili. Wielkanoc to dla dziennikarki żadna wymówka! Trening musi być!

Monika Olejnik, Agata Duda
ONS/East News
Newsy
Oburzenie mediów po tekście o Agacie Dudzie i opisanych tam plotkach o "nieślubnym dziecku"! Olejnik ostro: "Szambo!"
Oburzenie mediów po tekście o Agacie Dudzie i opisanych tam plotkach o "nieślubnym dziecku"! Olejnik ostro: "Szambo!"

Kolejne kontrowersje wokół Agaty Dudy! Artykuł, który pojawił się w świątecznym wydaniu "Gazety Wyborczej", wywołał niemałe zamieszanie w mediach. W portrecie Pierwszej Damy, który wyszedł spod pióra dziennikarki GW Małgorzaty I. Niemczyńskiej, pojawiły się plotki nt. prezydenckiej pary, m.in. o posiadaniu przez prezydenta Andrzeja Dudę nieślubnego dziecka. Pierwsza Dama jest krytykowana od czasu afery wokół zaostrzenia ustawy aborcyjnej - przeciwko której protestują kobiety, politycy i gwiazdy.  Życzliwi wiedzą, że w małżeństwie Dudów dzieje się źle. Już dawno miał być rozwód, ale te wybory. Podobno nawet spisali umowę i zachowują tylko pozory. Gdy wyciekła informacja, że prezydent obserwuje na Twitterze nastolatki o nickach w stylu „ruchadło leśne”, nie chciała z nim zatańczyć w Zakopanem. Ktoś podchwytuje starą plotkę, że najmłodsza siostra Andrzeja tak naprawdę jest jego nieślubną córką. Spłodził ją jakoby w wieku 16 lat, a rodzice ją adoptowali, żeby nie było skandalu (Dominika rzeczywiście jest adoptowana). Autorem tych rewelacji jest Zbigniew Stonoga, któremu ich jednak mało i dorzuca coś jeszcze o seksie za pieniądze - czytamy na łamach "Gazety Wyborczej". Autorka tekstu zaznacza, że w swoim tekście "Pierwsza Dama tańczy sama" przytoczyła te plotki z intencją "rozbrojenia ich". Jednak artykuł wyraźnie nie spotkał się z aprobatą środowiska dziennikarskiego. Został skrytykowany m.in. przez Ewę Milewicz, która również pracuje w "Gazecie Wyborczej". Czy szanowne koleżanki i koledzy zamierzają publikować listy nieślubnych dzieci? A może adoptowanych? Bo jakby co, to moje źródło mówi, że pewien pan zdradza żonę. I zaręczam, że moje źródło jest bardziej wiarygodne, bo to nie jest Zbigniew Stonoga, dostawca plotek do tekstu autorki. O nim "Wyborcza" niedawno pisała, że "lży"...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner