Moda na Sukces znika z anteny
Facebook

"Moda na Sukces" znika z anteny. Fani są wściekli, a poszło o...

Moda na Sukces znika z anteny
Facebook

Serial "Moda na sukces" ma miliony fanów na całym świecie, a w Polsce cieszy się już od lat niesłabnącą popularnością. Do tego stopnia, że jego wielbiciele zbombardowali producentów o możliwość nagrania kilku scen w naszym kraju. Przypomnijmy: Będą kręcić "Modę na Sukces w Polsce"? Jest komentarz producenta

Niestety, entuzjazm związany z ewentualnym pojawieniem się gwiazd serialu w Polsce szybko został ostudzony. Wszystko przez decyzję TVP, które nie zdecydowało się na wykupienie kolejnych odcinków produkcji. Jak czytamy na moda-na-sukces.blog.pl, 5 grudnia zostanie wyemitowany ostatni zakupiony przez telewizję odcinek. Nieoficjalnie mówi się o tym, że na przeszkodzie stanęły warunki finansowe, których TVP nie chciało spełnić. Fani są niepocieszeni.
 

Nie mamy już złudzeń. Według naszych obliczeń, 5 grudnia telewizyjna Jedynka wyemituje ostatni, 6047 odcinek serialu. Jak udało nam się dowiedzieć z wiarygodnego źródła, TVP nie jest zainteresowane kupnem kolejnych odcinków. Można powiedzieć, że losy Forresterów są w telewizji publicznej przesądzone. Nawet jeśli w ostatniej chwili, ktoś w TVP się opamięta i podejmie decyzję o zakupie następnych epizodów, nie obejdzie się bez kilkumiesięcznej przerwy w emisji, związanych z tłumaczenie i podłożeniem głosu lektora - czytamy na forum fanów serialu.


Myślicie, że to dobra decyzja?

Zobacz: Chcieli Rosati w "Modzie na sukces"! Dlaczego odmówiła?


 

Więcej na temat Moda na sukces
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08