AKPA

Kilka tygodni temu w mediach pojawiła się zaskakująca informacja o problemach w małżeństwie Haliny Mlynkovej i Łukasz Nowickiego. I chociaż wydawało się, że piosenkarka i prowadzący "Pytanie na śniadanie" tworzą idealny związek, to ich sielanka nagle się zakończyła. Zaledwie kilka dni później Mlynkova i Nowicki wystąpili w programie Tomasza Lisa, gdzie potwierdzili plotki dotyczące ich rozstania.  Nikt  jednak nie spodziewał się tego, że do rozwodu celebrytów dojdzie tak szybko.

Jak donosi "Fakt" Mlynkova i Nowicki stawili się dzisiaj w Sądzie Okręgowym w Warszawie, który już po pierwszej rozprawie podjął decyzję o ich rozwodzie! Tuż po oficjalnym orzeczeniu sądu, byli już małżonkowie nie chcieli rozmawiać z czekającymi na nich dziennikarzami.

Przypominamy, że Halina Mlykova i Łukasz Nowicki tworzyli szczęśliwe małżeństwo przez dziewięć lat. Para wspólnie wychowuje syna, którego teraz starają się ochronić przed stresem związanym z ich rozstaniem. Właśnie dlatego piosenkarka i aktor wciąż mieszkają razem.
 

Więcej na temat Halina Mlynkova Łukasz Nowicki