Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
AKPA
Newsy

Mlynkova rozwiodła się z Nowickim

Dostali rozwód na pierwszej rozprawie

Kilka tygodni temu w mediach pojawiła się zaskakująca informacja o problemach w małżeństwie Haliny Mlynkovej i Łukasz Nowickiego. I chociaż wydawało się, że piosenkarka i prowadzący "Pytanie na śniadanie" tworzą idealny związek, to ich sielanka nagle się zakończyła. Zaledwie kilka dni później Mlynkova i Nowicki wystąpili w programie Tomasza Lisa, gdzie potwierdzili plotki dotyczące ich rozstania.  Nikt  jednak nie spodziewał się tego, że do rozwodu celebrytów dojdzie tak szybko.

Jak donosi "Fakt" Mlynkova i Nowicki stawili się dzisiaj w Sądzie Okręgowym w Warszawie, który już po pierwszej rozprawie podjął decyzję o ich rozwodzie! Tuż po oficjalnym orzeczeniu sądu, byli już małżonkowie nie chcieli rozmawiać z czekającymi na nich dziennikarzami.

Przypominamy, że Halina Mlykova i Łukasz Nowicki tworzyli szczęśliwe małżeństwo przez dziewięć lat. Para wspólnie wychowuje syna, którego teraz starają się ochronić przed stresem związanym z ich rozstaniem. Właśnie dlatego piosenkarka i aktor wciąż mieszkają razem.
 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Łukasz Nowicki i Halina Mlynkova testują mazdę
Newsy
Mlynkova i Nowicki razem testują samochód
A przecież niedawno się rozwiedli

Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki od kilku miesięcy nie są już parą. Zaskakujące rozstanie przebiegło w kulturalnej atmosferze, bez wzajemnego oczerniania się w błysku fleszy. Chociaż temat rozwodu ucichł to właśnie byli małżonkowie udali się na "wspólne" wakacje . Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki podjęli wyzwanie Mazdy i wyruszyli, by odkryć wyjątkowe zakątki na północy i południu Polski przy okazji testując nowe modele aut. Zobacz: Mlynkova rozstała się z Nowickim. O co poszło? Całej wyprawę patronuje mazda, a na Facebooku Nowickiego i Mlynkovej regularnie publikowane są piękne zdjęcia z wyprawy . Łukasz sprawdza jakość i funkcjonalność mazdy w górach, a Halina nad morzem. Jak oceniacie takie rywalizowanie po rozwodzie?

ONS
Newsy
Mlynkova i Nowicki opowiedzieli o rozstaniu
...w programie Tomasza Lisa!

Kilka dni temu w mediach pojawiła się zaskakująca informacja o rozstaniu Haliny Mlynkowej i Łukasza Nowickiego . Okazuje się, że para postanowiła zakończyć swój 9-letni związek. Kolorowe pisma zaczęły spekulować, jaki był powód rozstania artystów. Pojawiła się plotka, że Łukasz Nowicki nie potrafił pogodzić się z tym, że jego żona postanowiła wrócić do świata show-biznesu. Mlynkova i Nowicki najwyraźniej mieli już dosyć ciągłych podejrzeń, dlatego wczoraj pojawili się w programie Tomasza Lisa, gdzie apelowali o pozostawienie ich w spokoju. Prowadzący "Tomasz Lis na żywo" już na początku rozmowy z gwiazdami zdradził, że sami poprosili o możliwość wystąpienia. - ...wszystkie doniesienia medialne na temat naszego rozwodu i jego przyczyn to stek bzdur - powiedziała Mlynkova. O trudnej sytuacji w jakiej został postawiony synek pary opowiedział mąż artystki, który zdradził: - Najgorsze jest to, że musieliśmy przyśpieszyć rozmowę z naszym synem , bo media wyręczyły nas w poinformowaniu go o tym. Musimy przyznać, że pojawienie się Mlynkovej i Nowickiego w programie było dość zaskakujące. Para najwyraźniej zapomniała, że po takim wystąpieniu w mediach pojawi się jeszcze więcej informacji na ich temat...

Łukasz Nowicki ma nową dziewczynę
ONS
Newsy
Nowicki już nie płacze po Mlynkovej. Spotyka się z matką dwójki dzieci
Pasują do siebie?

Rozwód Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego przebiegł w wyjątkowo przyjaznej atmosferze. Byli małżonkowie wystąpili nawet razem w programie telewizyjnym, w którym opowiedzieli o rozstaniu. Czas jednak pokazał, że oboje maja w sobie sporo żalu i nie wszystko wygląda tak różowo. Przypomnijmy: "Utarło się, że to ja odeszłam, ale..." Piosenkarka szybko znalazła pocieszenie w ramionach Leszka Wronki, z którym podobno zamierza niebawem wziąć ślub. A co z Nowickim? Najnowsze doniesienia i zdjęcia paparazzi sugerują, że on również nie płacze już po rozwodzie. "Życie na gorąco" informuje bowiem, że Łukasz randkuje z Pati Sokół , medialnie łączoną kiedyś m.in. z Nergalem, matką dwójki dzieci. Tygodnik na potwierdzenie swojej tezy zamieścił kilka zdjęć z romantycznego spotkania, wydaje się więc, że rzeczywiście coś musi być na rzeczy. Pasują do siebie? Zobacz: Mlynkova: "Sama wychowuję dziecko". Jest komentarz jej byłego męża Łukasz Nowicki z synem na koncercie Haliny Mlynkovej:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner