Afera polityczna podczas Miss Universe
Instagram

Skandal na Miss Universe. Pięknej kandydatce grozi więzienie przez TO zdjęcie

Afera polityczna podczas Miss Universe
Instagram

Wybory Miss Universe 2015 zbliżają się wielkimi krokami. Myli się jednak ten, kto uważa że taki konkurs piękności jest utrzymany z dala od jakiejkolwiek polityki i spraw państwowych. Historia jednej uczestniczki, a mianowicie Miss Libanu - Saly Greige, mocno zaskakuje. W sieci pojawiło się niedawno selfie wraz z innymi uczestniczkami, wykonane przez Miss Izraela - Doron Matalon. Co w tym dziwnego? Nie od dziś wiadomo, że Liban i Izrael od 2006 roku są w stanie wojny, a obywatelom Libanu nie można kontaktować się z Izraelczykami, za co grozi kara więzienia.

Zobacz: Marcela Chmielowska odpowiada po angielsku na Miss Universe. Tak promuje Polskę

O sprawie napisały amerykańskie media. Obywatele Libanu chcą  wycofania swojej miss z udziału w konkursie. Zabrzmiało to groźnie, dlatego piękna Saly postanowiła wyjaśnić całą sytuację:

Od pierwszego dnia zgrupowania uważałam, by nie robić sobie żadnych zdjęć z Miss Izraela, która kilkakrotnie chciała sfotografować się ze mną. Kiedy przygotowywałam się do sesji z dziewczynami z Japonii i Słowenii, Miss Izraela wskoczyła nam w kadr i sama zrobiła zdjęcie umieszczając je w serwisach społecznościowych - tłumaczy


Miss Izraela nie ma sobie nic do zarzucenia.

Zobacz: Najpierw narodowa, a teraz na wielki finał - Chmielowska pokazała najważniejszą kreację na Miss Universe

Miss Libanu:


Polska Miss przygotowuje się do Miss Universe:

Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11