Michał Szpak wywiad
1/5
Michał Szpak wywiad

 

Michał Szpak z okazji 11. urodzin magazynu "Party" udzielił wywiadu, w którym opowiada m.in. o nowej płycie "Dreamer" oraz o nękaniu, jakie spotykało go za jego wygląd! Artysta, przez to, że lubił malować paznokcie czy ubierał się nadzwyczaj oryginalnie i kolorowo, był piętnowany i nie raz groziło mu pobicie. Sprawdźcie, co powiedział Michał Szpak.

 

Zobacz także: Rozenek, Doda? Nie! Szpak zdradził Wojewódzkiemu, którą polską gwiazdę zaprosiłby do łóżka! Nie zgadniecie!

 

2/5
Michał Szpak

 

Kiedy Michał jeszcze nie był gwiazdą, w swojej rodzinnej miejscowości i tak już wzbudzał sensację. A wszystko przez kontrowersyjny ubiór. Ale dzielnie dawał sobie radę z chuliganami, którzy chcieli go nastraszyć:

Nigdy nie dostałem od nikogo. I powiem szczerze, nie umiem tego wytłumaczyć, choć na podwórku nieraz dresiarze straszyli mnie, że „dostanę wpier***”. Kończyło się na pogróżkach. Niestety znajomi, którzy wyglądali mniej hard-core’owo niż ja, tyle szczęścia nie mieli. Pamiętam, że gdy robiło się nerwowo, nigdy nie uciekałem. Stawałem twardo i mówiłem: „Bij!”. Odpuszczali” - mówi artysta w wywiadzie dla magazynu "Party".

 

3/5
Michał Szpak

 

Michał Szpak nigdy nie wiedział, kiedy spodziewać się ataku. Dostawało mu się nawet od sklepikarzy:

„Zdarzyło mi się usłyszeć od starszego pana w sklepie: „Ty ku***, małpo, wypier***** stąd”. Albo ktoś rzucił mi prosto w twarz: „Tranwestyta”, „Pier****** pedał”. Zawsze mnie to śmieszyło, bo nawet jeśli byłbym transwestytą, to co komu do tego? Czy ludzie wykrzykują na ulicy do kogoś: „Ty, heteroseksualny, chcesz dostać?”. Nie rozumiem tych podziałów - twierdzi Szpak. 

 

4/5
Michał Szpak
Instagram

 

Szpak przyznaje, że odkąd jest rozpoznawalny, zdarza się to o wiele rzadziej. 

 

Jak zachowywalibyście się na miejscu Michała? Za jego cierpliwość i siłę należą mu się wielkie brawa! A cały wywiad - tylko w urodzinowym numerze "Party"! 

 

5/5
Michał Szpak
Mat. prasowe
Więcej na temat Michał Szpak