Michał Szpak na paradzie równości
Instagram

Michał Szpak w ostatniej chwili odwołał swój występ na festiwalu w Opolu! Co się stało?

Michał Szpak na paradzie równości
Instagram

Mamy złą wiadomość dla fanów Michała Szpak - wokalista nie wystąpi na festiwalu w Opolu! Michał miał wziąć udział w koncercie "Nie pytaj o Polskę #30LATWOLNOŚCI". Dlaczego muzyk w ostatniej chwili odwołał swój występ?

Michał Szpak nie wystąpi w Opolu! Dlaczego?

Michał Szpak jako jeden z artystów miał wziąć udział w niedzielnym koncercie na festiwalu w Opolu. Artystka w ostatniej chwili odwołał swój występ z powodu problemów zdrowotnych! Ostatnie kilka dni wokalista spędził w Izraelu, gdzie wziął udział paradzie równości. Po powrocie do Polski, Michał wystąpił w Pobiedziskach w Wielkopolsce. Po koncercie podziękował swoim fanom za wspólny wieczór, ale dodał też, że słabo się czuje. 

– Dziękuję wam za dzisiejszy koncert. Przepraszam, że nie wyszedłem po występie, ale niezbyt dobrze się czuję. Pozdrawiam was z łóżka i trzymajcie za mnie kciuki, żebym wyzdrowiał szybko – napisał Michał.

I choć Michał liczył na to, że do niedzieli wyzdrowieje, nie udało mu się. Michał musiał odwołać swój występ na festiwalu w Opolu. Przypominamy, że nie tylko Michał zrezygnował z występu na festiwalu. W piątek z powodu problemów zdrowotnych swój występ musiała odwołać też Edyta Górniak, która zemdlała po próbie. Artystka zapowiedziała, że wróci do Opola w niedzielę i słowa dotrzymała! 

Zobacz także: Michał Szpak kusi w slipkach na Instagramie! Internauci: "Przesadzasz z seksapilem"

Żałujecie, że Michał nie wystąpi?

Michał Szpak pod studiem

Artysta musiał odwołać swój występ

Michał Szpak
EasNews

 

Więcej na temat Michał Szpak
Przeładuj

Oto zwiastun wielkiego finału "The Voice Kids"! Kto otrzyma tytuł najlepszego głosu w Polsce?

zobacz 01:04