Michał Figurski może liczyć na wsparcie byłej  żony

Michał Figurski wciąż może liczyć na wsparcie byłej żony: "Możemy na sobie polegać, cały czas stanowimy rodzinę"

Michał Figurski może liczyć na wsparcie byłej  żony

Michał Figurski wciąż może liczyć na wsparcie Odety Moro. To właśnie była żona dziennikarza, który walczy ze skutkami ubiegłorocznego wylewu, zorganizowała zbiórkę pieniędzy na jego dalsze leczenie i rehabilitację. Para rozstała się już kilka lat temu jednak Michał Figurski w rozmowie z magazynem "Flesz"  przyznaje, że wciąż tworzą z Odetą prawdziwą rodzinę. Dziennikarz nie ukrywa, że nie był zaskoczony, kiedy była żona postanowiła mu pomóc w walce o zdrowie.

 Ze względu na naszą córkę Sonię oboje staramy się sobie pomagać. Tak jest łatwiej i zdecydowanie lepiej, bo Sonia nie widzi między nami ani złości, ani niechęci. Dzięki temu, że możemy na sobie polegać, cały czas stanowimy rodzinę. Myślę, że nasze dziecko jest największym beneficjentem tego układu, ale de facto korzysta na tym każde z nas, także nasze nowe rodziny- przyznaje Michał.

Przypominamy, że Michał Figurski już we wrześniu wróci do pracy w Polsat News. Dziennikarz poprowadzi program "Widzimiesię". Czy dziennikarz boi się powrotu na antenę? Tego dowiecie się z najnowszego numeru magazynu Flesz!

 

Zobacz także: Michał Figurski o córce: "Okazała się bardzo dojrzałą 13-latką". Jak Sonia wspiera go w trudnych chwilach?

 

Michał Figurski zdradził, jakie relacje łączą go z Odetą Moro.

Michał Figurski na wózku inwalidzkim

Odeta Moro wspiera Michała.

Odeta Moro w zielonej sukience

Więcej na temat Odeta Moro Michał Figurski
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15