Reklama

Od kiedy Meghan Markle i książę Harry ogłosili, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka, brzuch księżnej budzi ogromne zainteresowanie. Nie da się ukryć, że wszyscy zastanawiają się, kiedy poród i jakiej płci będzie dziecko książęcej pary. Ale to nie wszystko! Od jakiegoś czasu miłośnicy teorii spiskowych podejrzewają, że Meghan... udaje ciążę! Jako dowód podają nagle zmieniające się rozmiary lub... lokalizacje brzuszka! Ostatnio książę Harry zażartował na temat krągłości swojej żony. To dodatkowo podsyci plotki?

Zobacz: Meghan Markle napisała list do ojca! Jego treść wzruszy was do łez!

Zobacz także

Książę Harry zażartował z ciążowego brzuszka Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle zjawili się na rozdaniu nagród Endeavor Fund, gdzie Meghan nie mogła przestać mówić o ciąży i macierzyństwie. Zdradziła także, jakim ojcem będzie jej zdaniem Harry. Uwagę zwrócił jednak żart księcia na temat ciążowego brzuszka Meghan. Harry odniósł się do plotek, że jego żona ma bardzo duży brzuch.

Tam jest bardzo duże dziecko - powiedział.

Myślicie, że słowa księcia Harry'ego raz na zawsze zakończą podejrzenia, jakoby Meghan udawała ciążę? Przypomnijmy, że książęca para powita swoje pierwsze dziecko na świecie wiosną 2019 roku. Na razie Meghan i Harry nie ujawnili płci.

Zobacz: Meghan Markle udaje, że jest w ciąży? To zdjęcie mówi wszystko!

Przeczytaj też: Chłopiec zaczął przeklinać w obecności Meghan Markle. Nie uwierzycie, jaka była reakcja księżnej!

Książę Harry zażartował z rozmiarów brzuszka Meghan!

EASTNEWS

Książęca para niedługo powita na świecie swoje pierwsze dziecko

Reklama

East News

Reklama
Reklama
Reklama