East News
Newsy

Matka Meghan Markle podjęła trudną decyzję? To zaważy na jej kontaktach z córką?

Jesteśmy zaskoczeni!

 

Meghan Markle wbrew pozorom nie ma łatwego życia. Księżna Sussex wciąż jest na cenzurowanym. Media na całym świecie śledzą każdy jej ruch. Meghan Markle musi uważać na to, co i jak mówi, nie wspominając już o jej ubiorze. Najgorsze, że jej rodzina robi wszystko, aby ją pogrążyć. Ojciec oraz przyrodnie rodzeństwo chętnie wypowiadają się w mediach na temat Meghan. Niestety, nie są to pochlebne opinie...

 

Zobacz także: Meghan Markle jest samolubna i okrutna?! Kolejna osoba atakuje i oskarża księżną!

 

Jedyną przychylną osobą z jej rodziny jest matka Meghan, Doria Ragland. Kobieta nie wyobrażała sobie nawet, że mogłoby jej zabraknąć podczas ślubu córki. Doria Ragland pojawiła się w kościele i nie kryła łez wzruszenia. Teraz z kolei zagraniczne media donoszą, że matka Meghan Markle dojrzała do podjęcia bardzo ważnej decyzji. Podobno Doria Ragland chce przeprowadzić się do Anglii, aby być bliżej córki!

 

- Myślę, że zrobi to tak szybko, jak to możliwe, bo już nie może się doczekać, by być bliżej córki - zdradza w rozmowie z express.co.uk bliski znajomy rodziny. 

 

Podobno Doria Regland miałaby się przeprowadzić do Londynu jeszcze w tym roku! Dla Meghan z pewnością byłoby to ogromne wsparcie. Księżna Sussex czuje się bowiem samotna z dala od swoich bliskich. Choć zawsze może liczyć na męża, obecność ukochanej mamy na pewno byłaby dla niej nieoceniona. 

 

POLECAMY: Rodzina królewska chce uciszyć ojca Meghan Markle?! Zaskakujące doniesienia!

 

Doria Regland tęskni za swoją córką

Doria Ragland, matka Meghan Markle
East News

 

Meghan może ufać swojej mamie

Meghan Markle zaliczyła ogromną wpadkę
East News

Meghan Markle i książę Harry pierwszy wywiad
YouTube
Newsy
Jak wyglądała pierwsza randka Meghan i Harry'ego? Kto ich ze sobą poznał?
Jak wyglądała pierwsza randka Meghan i Harry'ego? Kto ich ze sobą poznał?

Zagadka rozwiązana!

Meghan Markle
East News
Newsy
Meghan Markle obraziła się na swoją matkę? Zaskakujące zachowanie żony księcia Harry'ego!
Meghan Markle obraziła się na swoją matkę? Zaskakujące zachowanie żony księcia Harry'ego!

Meghan Markle pokłóciła się ze swoja matką? Media już od dawna informują o trudnych relacjach Meghan z jej rodziną. Bliscy żony księcia Harry'ego publicznie ją atakują, a jej ojciec sprzedaje dziennikarzom informacje na temat córki- ostatnio Thomas Markle po raz kolejny nie uszanował prywatności Meghan i przekazał do mediów treść listu, który od niej otrzymał. Do tej pory księżna Sussex mogła liczyć na wsparcie swojej mamy, która wkrótce miała się nawet przeprowadzić do Wielkiej Brytanii. Niestety, teraz wszystko wskazuje na to, że Meghan Markle ograniczyła kontakty także ze swoją matką!  Meghan Markle nie zaprosiła swojej mamy na baby shower? Zaledwie kilka dni temu wszystkie media informowały, że Meghan Markle wybrała się w samotną podróż do Nowego Jorku. Szybko okazało się, że księżna Sussex poleciała do USA, żeby wyprawić tam baby shower. Na imprezie pojawiły się przyjaciółki Meghan, ale zabrakło jej matki! Doria Ragland nie wzięła udziału w przyjęciu na cześć dziecka. Co więcej, okazuje się, że żona księcia Harry'ego nie znalazła czasu, żeby spotkać się ze swoją matką przed powrotem do Wielkiej Brytanii. Zachowanie Meghan jest dość zaskakujące zwłaszcza, że jeszcze kilka tygodni temu media informowały, że po narodzinach dziecka książęcej pary Doria Ragland pomoże w opiece nad maleństwem...  Dlaczego Meghan Markle nie chciała spotkać się ze swoją matką? Czyżby chciała ograniczyć kontakt z całą rodziną? Zobacz także:  Siostra Meghan Markle zagraża rodzinie królewskiej? Uznano ją za niezrównoważoną psychicznie! Meghan Markle obraziła się na swoją matkę?  Księżna nie spotkała się z matką podczas wizyty w USA.  

Mama Meghan Markle nie spędzi świąt z córką
East News
Newsy
Mama Meghan Markle nie spędzi świąt z córką. Doria Ragland odrzuciła propozycję samej królowej!?
Kolejny konflikt?

  Niedawno pojawiła się informacja, że matkę Meghan Markle spotkał wielki zaszczyt i została zaproszona przez królową na święta Bożego Narodzenia. Taki propozycja dotychczas nie padła w stosunku do rodziny księżnej Kate. Rodzina królewska była pewna, że Doria Ragland przyjmnie zaproszenie, stało się jednak inaczej...   Zobacz:  Meghan Markle bez tego dodatku nie rusza się z pałacu. Nie uwierzycie, o co chodzi!   Dlaczego matka Meghan odrzuciła zaproszenie od królowej?   Propozycja w stronę Dorii miała paść ze względu na Meghan. Księżna nie ma w Wielkiej Brytanii żadnej rodziny, a jedynie z matką utrzymuje dobre stosunki. Victoria Murphy, królewska korespondentka, skomentowała te doniesienia i powiedziała, że matka Meghan nie spędzi świąt z córką, bo nie została na nie zaproszona! Ta plotka pojawiła się jakiś czas temu i pałac nigdy się do niej nie odniósł, a nie ma w zwyczaju rodziny królewskiej, aby zapraszać na święta teściów książąt.   W takim razie informacja o tym, że Meghan i Harry spędzą święta z królową Elżbietą II i księciem Filipem jest najbardziej prawdopodobnym bożonarodzeniowym scenariuszem! Czy się sprawdzi dowiemy się już wkrótce!   Doria Ragland, mama Meghan Markle Meghan Markle   Meghan Markle i księżna Kate z mężami

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner