East News

Matka Meghan Markle podjęła trudną decyzję? To zaważy na jej kontaktach z córką?

East News

 

Meghan Markle wbrew pozorom nie ma łatwego życia. Księżna Sussex wciąż jest na cenzurowanym. Media na całym świecie śledzą każdy jej ruch. Meghan Markle musi uważać na to, co i jak mówi, nie wspominając już o jej ubiorze. Najgorsze, że jej rodzina robi wszystko, aby ją pogrążyć. Ojciec oraz przyrodnie rodzeństwo chętnie wypowiadają się w mediach na temat Meghan. Niestety, nie są to pochlebne opinie...

 

Zobacz także: Meghan Markle jest samolubna i okrutna?! Kolejna osoba atakuje i oskarża księżną!

 

Jedyną przychylną osobą z jej rodziny jest matka Meghan, Doria Ragland. Kobieta nie wyobrażała sobie nawet, że mogłoby jej zabraknąć podczas ślubu córki. Doria Ragland pojawiła się w kościele i nie kryła łez wzruszenia. Teraz z kolei zagraniczne media donoszą, że matka Meghan Markle dojrzała do podjęcia bardzo ważnej decyzji. Podobno Doria Ragland chce przeprowadzić się do Anglii, aby być bliżej córki!

 

- Myślę, że zrobi to tak szybko, jak to możliwe, bo już nie może się doczekać, by być bliżej córki - zdradza w rozmowie z express.co.uk bliski znajomy rodziny. 

 

Podobno Doria Regland miałaby się przeprowadzić do Londynu jeszcze w tym roku! Dla Meghan z pewnością byłoby to ogromne wsparcie. Księżna Sussex czuje się bowiem samotna z dala od swoich bliskich. Choć zawsze może liczyć na męża, obecność ukochanej mamy na pewno byłaby dla niej nieoceniona. 

 

POLECAMY: Rodzina królewska chce uciszyć ojca Meghan Markle?! Zaskakujące doniesienia!

 

Doria Regland tęskni za swoją córką

Doria Ragland, matka Meghan Markle
East News

 

Meghan może ufać swojej mamie

Meghan Markle zaliczyła ogromną wpadkę
East News

Więcej na temat Meghan Markle
Przeładuj

"Hotel Paradise": Kto odpadł za szybko? Klaudia El Dursi zdradza, kogo jest jej najbardziej szkoda

zobacz 01:10