Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Mateusz Maga pokazał zdjęcia z przeszłości
Top Model TVN
Newsy

Maga nie zawsze wyglądał tak kobieco. Pokazał zdjęcie z gimnazjum

Wtedy prezentował się zupełnie inaczej

W poniedziałkowym odcinku "Top Model" doszło do zaskakującej eliminacji - z programem pożegnał się Mateusz Maga. Nie oznacza to jednak, że szum wokół kontrowersyjnego uczestnika ucichł. Wręcz przeciwnie, każdy dzień przynosił kolejne doniesienia, a dyskusje w sieci na jego temat nie mają końca. Przypomnijmy: "Można myśleć, że jestem gejem, ale..."

Model lubi zainteresowanie wokół swojej osoby i umiejętnie podsyca je na Facebooku, gdzie niemal codziennie dodaje nowe posty. Fanów mocno intryguje jego przeszłość i wygląd - czy od zawsze był tak kobiecy? Pewną podpowiedzią może być zdjęcie, które Mateusz opublikował na swoim profilu. Pochodzi ono z czasów gimnazjum, gdy Maga miał zaledwie 13 lat i krótkie włosy.

W jakim wydaniu podoba wam się bardziej?

Zobacz: "Po co Maga przyszedł do Top Model? Psychiki brak!"

Mateusz Maga w krótkich włosach

 

Galeria zdjęć Mateusza Magi:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Mateusz Maga o swoich zainteresowaniach
Facebook
Newsy
Maga zajmował się nie tylko modelingiem. Zdradził nieznane dotąd fakty z przeszłości
W programie nie wykazywał takich zdolności

Ostatni odcinek Top Model był niezwykle emocjonujący nie tylko ze względu na wymagające sesje zdjęciowe, ale również na decyzję jury. W poniedziałek z programu odpadł Mateusz Maga , który był jednym z najbardziej charakterystycznych uczestników. Wiele wskazuje na to, że szum medialny wokół aspirującego modela dopiero zaczyna się rozkręcać. Zobacz: Maga: Można myśleć, że jestem gejem, ale... W czasie trwania programu nie było żadnych wątpliwości, że Maga ma predyspozycje, aby osiągnąć sukces w modelingu, ale jego zachowanie skutecznie niweczyło potencjał. Teraz jednak zapowiada, że zrobi wszystko, aby w końcu skupić się na pracy. Na Facebooku pochwalił się nawet swoim pierwszym sukcesem, jakim jest podpisanie kontraktu z prestiżową agencją D''Vision.  Przypomnijmy: Maga coraz odważniej o Top Model: Przeszedłem piekło To jednak nie wszystko. Jeśli Mateusz nie odniesie sukcesów jako model to ma w zanadrzu inne talenty, o których do tej pory niewiele się mówiło. W wywiadzie z Life4style androgyniczny uczestnik Top Model zdradził, co go jeszcze interesuje: Przed programem zajmowałem się m.in. prowadzeniem Szkoły Tańca „Dance Center”, organizowaniem licznych warsztatów z choreografami i finalistami programu „You Can Dance - Po Prostu Tańcz”. Osobiście tańczę hip hop, break dance, jazz, wcześniej taniec towarzyski.  Może Mateusz połączy swoje dwie pasje? Zobacz: Tyszka ostro do Magi: "Po co przyszedł do Top Model? Psychiki brak!"   Prywatne zdjęcia Mateusza Magi:

Mateusz Maga o związku
ONS
Newsy
Jakiej orientacji seksualnej jest Mateusz Maga? Model zaskoczył wyznaniem
Takiej odpowiedzi nie spodziewał się nikt

Temat kontrowersyjnego Mateusz Magi nie schodzi z czołówek mediów od kilku tygodni. Niedawno uczestnik "Top Model" wydał oświadczenie, w którym wyznał, że grożono mu śmiercią i pobiciem. W jego obronie stanęło już kilka osób, w tym jeden z jurorów Top Model , Michał Piróg . Przypomnijmy: Michał Piróg zabrał głos w sprawie Mateusza Magi Oprócz pozytywnych odbiorców, znalazło się też liczne grono internetowych hejterów, którzy nieustannie komentują każde posunięcie Magi. Krytyka w internecie i prześmiewcze wpisy doprowadziły nawet do stanów depresyjnych i serii wizyt u psychologa.  Z racji androgynicznego wyglądu i wysokiego głosu pojawiło się wiele spekulacji na temat orientacji seksualnej Magi. Oliwy do ognia dolał fakt, że w obronie modela solidarnie stanęła społeczność gejowska. Poniekąd Mateusz Maga odniósł się do tej sprawy w ostatnim wywiadzie: Powiem tylko, że aktualnie jestem singlem i jest mi z tym wygodnie. Nie zamierzam być w związku w przyszłości z nikim - wyznał w rozmowie z Life4style.pl Czy tą odpowiedzią rozwiał jakiekolwiek wątpliwości? A może znów podsyci zainteresowanie wokół siebie? Zobacz: Mateusz Maga pierwszy raz o załamaniu nerwowym    

Michał Piróg o Mateuszu Madze
ONS
Newsy
Michał Piróg zabrał głos w sprawie Mateusza Magi: Czas dorosnąć
Co o całej sprawie sądzi Michał?

Jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników czwartej edycji " Top Model " jest Mateusz Maga . Androgyniczny model stał się obiektem kpin ze strony internautów, którzy atakują go dosłownie za wszystko m.in. styl ubierania się czy wygląd. Ponadto otrzymuje mnóstwo gróźb i wiadomości z wyzwiskami. Niedawno wydał więc oficjalne oświadczenie. Przypomnijmy:  Przerażony Mateusz Maga wystosował oficjalne oświadczenie. Boi się pobicia W jego obronie stanęło już kilka gwiazd show-biznesu. Do ich grona dołączył również Michał Piróg . Tancerz przez wiele lat musiał stawić czoła atakom ze względu na swoją orientację, więc doskonale wie, co czuje Maga. Na swoim Facebooku wyraził swoje oburzenie w sprawie uczestnika. Staje w jego obronie, twierdząc, że Ci, którzy go atakują, sami jeszcze nie dorośli: Właśnie wróciłem do Polski i dowiedziałem się o fali nienawiści skierowanej w kierunku Mateusza Magi uczestnika Top Top Model TVN . Powiem tyle mali zawsze szczekają atakując tych zdolniejszych i wrażliwszych... Szczekać każdy potrafi ale czy coś jeszcze potraficie. Czas dorosnąć - pisze Piróg Zgadzacie się z choreografem? Zobacz: Mateusz Maga z Top Model 4 obiektem kpin w sieci. Głos zabrali geje   Gwiazdy "Top Model" w nagiej sesji: 

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner