Mateusz Maga pokazał zdjęcia z przeszłości
Top Model TVN
Newsy

Maga nie zawsze wyglądał tak kobieco. Pokazał zdjęcie z gimnazjum

Wtedy prezentował się zupełnie inaczej

W poniedziałkowym odcinku "Top Model" doszło do zaskakującej eliminacji - z programem pożegnał się Mateusz Maga. Nie oznacza to jednak, że szum wokół kontrowersyjnego uczestnika ucichł. Wręcz przeciwnie, każdy dzień przynosił kolejne doniesienia, a dyskusje w sieci na jego temat nie mają końca. Przypomnijmy: "Można myśleć, że jestem gejem, ale..."

Model lubi zainteresowanie wokół swojej osoby i umiejętnie podsyca je na Facebooku, gdzie niemal codziennie dodaje nowe posty. Fanów mocno intryguje jego przeszłość i wygląd - czy od zawsze był tak kobiecy? Pewną podpowiedzią może być zdjęcie, które Mateusz opublikował na swoim profilu. Pochodzi ono z czasów gimnazjum, gdy Maga miał zaledwie 13 lat i krótkie włosy.

W jakim wydaniu podoba wam się bardziej?

Zobacz: "Po co Maga przyszedł do Top Model? Psychiki brak!"

Mateusz Maga w krótkich włosach

 

Galeria zdjęć Mateusza Magi:

Mateusz Maga o swoich zainteresowaniach
Facebook
Newsy
Maga zajmował się nie tylko modelingiem. Zdradził nieznane dotąd fakty z przeszłości
W programie nie wykazywał takich zdolności

Ostatni odcinek Top Model był niezwykle emocjonujący nie tylko ze względu na wymagające sesje zdjęciowe, ale również na decyzję jury. W poniedziałek z programu odpadł Mateusz Maga , który był jednym z najbardziej charakterystycznych uczestników. Wiele wskazuje na to, że szum medialny wokół aspirującego modela dopiero zaczyna się rozkręcać. Zobacz: Maga: Można myśleć, że jestem gejem, ale... W czasie trwania programu nie było żadnych wątpliwości, że Maga ma predyspozycje, aby osiągnąć sukces w modelingu, ale jego zachowanie skutecznie niweczyło potencjał. Teraz jednak zapowiada, że zrobi wszystko, aby w końcu skupić się na pracy. Na Facebooku pochwalił się nawet swoim pierwszym sukcesem, jakim jest podpisanie kontraktu z prestiżową agencją D''Vision.  Przypomnijmy: Maga coraz odważniej o Top Model: Przeszedłem piekło To jednak nie wszystko. Jeśli Mateusz nie odniesie sukcesów jako model to ma w zanadrzu inne talenty, o których do tej pory niewiele się mówiło. W wywiadzie z Life4style androgyniczny uczestnik Top Model zdradził, co go jeszcze interesuje: Przed programem zajmowałem się m.in. prowadzeniem Szkoły Tańca „Dance Center”, organizowaniem licznych warsztatów z choreografami i finalistami programu „You Can Dance - Po Prostu Tańcz”. Osobiście tańczę hip hop, break dance, jazz, wcześniej taniec towarzyski.  Może Mateusz połączy swoje dwie pasje? Zobacz: Tyszka ostro do Magi: "Po co przyszedł do Top Model? Psychiki brak!"   Prywatne zdjęcia Mateusza Magi:

Mateusz Maga o związku
ONS
Newsy
Jakiej orientacji seksualnej jest Mateusz Maga? Model zaskoczył wyznaniem
Takiej odpowiedzi nie spodziewał się nikt

Temat kontrowersyjnego Mateusz Magi nie schodzi z czołówek mediów od kilku tygodni. Niedawno uczestnik "Top Model" wydał oświadczenie, w którym wyznał, że grożono mu śmiercią i pobiciem. W jego obronie stanęło już kilka osób, w tym jeden z jurorów Top Model , Michał Piróg . Przypomnijmy: Michał Piróg zabrał głos w sprawie Mateusza Magi Oprócz pozytywnych odbiorców, znalazło się też liczne grono internetowych hejterów, którzy nieustannie komentują każde posunięcie Magi. Krytyka w internecie i prześmiewcze wpisy doprowadziły nawet do stanów depresyjnych i serii wizyt u psychologa.  Z racji androgynicznego wyglądu i wysokiego głosu pojawiło się wiele spekulacji na temat orientacji seksualnej Magi. Oliwy do ognia dolał fakt, że w obronie modela solidarnie stanęła społeczność gejowska. Poniekąd Mateusz Maga odniósł się do tej sprawy w ostatnim wywiadzie: Powiem tylko, że aktualnie jestem singlem i jest mi z tym wygodnie. Nie zamierzam być w związku w przyszłości z nikim - wyznał w rozmowie z Life4style.pl Czy tą odpowiedzią rozwiał jakiekolwiek wątpliwości? A może znów podsyci zainteresowanie wokół siebie? Zobacz: Mateusz Maga pierwszy raz o załamaniu nerwowym    

Mateusz Maga o rozbieranej sesji
ONS
Newsy
Mateusz Maga o rozbieranej sesji: Będę musiał się zgodzić...
Ma swoje zasady

Choć Mateusz Maga odpadł już z programu Top Model to szum wokół niego nie maleje. Model na bieżąco informuje nas na swoim profilu na Facebooku, jakie ma plany i zmartwienia. Stąd wiemy, że podpisał właśnie niedawno kontrakt jedną z najbardziej prestiżowych agencji -  D'Vision . Zobacz: Maga narzeka na swoją figurę. Wszystko przez Top Model Każdy kto widział choć jeden odcinek programu wie, że Mateusz jest bardzo wymagający wobec siebie i ciężko go zadowolić. Teraz pracując dla bardzo znanej agencji nie będzie mógł pozwolić sobie na kapryszenie i grymaszenie, a zlecone zdania musi wykonywać na najwyższym poziomie. Wśród ludzi, którzy dopiero zaczynają w modelingu największym problemem jest pokazanie swojego ciała i dużo trudu sprawia im naga sesja. Mateusz ma również sprecyzowane zdanie na ten temat: Z pewnością nie chciałbym pokazywać miejsc intymnych. Teraz będąc w agencji, wiadomo, jeżeli będę miał takie coś narzucone to będę się musiał zgodzić. Natomiast ogólnie no nie chciałbym. Myślę, że są pewne granice, których nie chcę łamać. - wyznał w rozmowie z Jastrzabpost.pl Zobacz: Rafalala opowiadała o spotkaniu z Magą. Wściekły model przedstawił swoją wersję Debiut Mateusza Magi na ściance:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner