Za nami ósmy odcinek Top Model - rywalizacja w programie robi się coraz bardziej zajęta, a na polu walki o zwycięstwo zostają już praktycznie tylko murowani faworyci. Nie da się ukryć, że wciąż najwięcej emocji wzbudza postać Mateusza Magi, który udział w show przypłacił depresją i załamaniem nerwowym spowodowanym zatrważającą falą hejtu w sieci. Przypomnijmy: "Grożono mi śmiercią. Odbiło się to na moim zdrowiu"

Reklama

Przed uczestnikami stało dziś kilka wymagających zadań, a na początku odcinka podzielono ich na dwie grupy. Aspirującym modelkom i modelom przyszło zmierzyć się z tematycznymi sesjami zdjęciowymi m.in. w klimatach Dzikiego Zachodu, nie zabrakło też gwiazd - swoje cenne wskazówki i porady przekazywali im Przemysław Saleta i Zosia Ślotała. Wśród zadań pojawiła się też "gra w szczerość", podczas której najbardziej "doświadczony" okazał się Maga.

Jeśli będziesz taki, jak jesteś, ludzie cię zniszczą - usłyszał Mateusz od kolegów.

Ostatecznie z programem pożegnał się właśnie Mateusz, którego zdjęcia i postawa podczas dzisiejszego odcinka nie zyskała aprobaty jurorów. Zgadzacie się z takim werdyktem?

Zobacz: Michał Baryza z Top Model pracował w klubie dla gejów. Mamy zdjęcia

Reklama

Galeria zdjęć Mateusza Magi:

Reklama
Reklama
Reklama