Reklama

Mateusz Damięcki i jego partnerka Paulina Andrzejewska zostaną rodzicami. Aktor i choreografka teatralna długo nie dzielili się tą informacją, ale w końcu postanowili przyznać się, że na wiosnę przyjedzie na świat ich pierwsze dziecko.

Paulina i Mateusz są parą od 5 lat. Poznali się pracując przy piłkarskim spektaklu muzycznym "Ławka rezerwowych" w 2012 roku, w którym razem występowali.

Damięcki po nieudanym małżeństwie z Patrycją Krogulską, które trwało zaledwie 8 miesięcy już więcej nie wspominał o ślubie. Strzegł swojej prywatności i rzadko pokazywał się z Pauliną publicznie, a wspólne pozowanie do zdjęć prawie nie wchodziło w grę. Ale chyba coś się zmieniło na niedzielnym pokazie "Dzieci dzieciom" Mateusz i Paulina zrobili wyjątek.

Zobacz także

Czy na zdjęciach widać już ciążowy brzuszek Pauliny? Andrzejewska zręcznie ukryła go pod obszerną bluzą, ale i tak fotoreporterom udało się uchwycić to, że niebawem zostanie mamą.

Zobaczcie.

Zobacz także: Doktor Żmuda nie traci czasu... Gorące sceny "W rytmie serca"! A co myśli dziewczyna Damięckiego kiedy je ogląda?

Paulina Andrzejewska i Mateusz Damięcki zostaną rodzicami.

WBF

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska byli razem na charytatywnym pokazie "Dzieci dzieciom".

WBF

Reklama

Jak myślicie, w którym miesiącu ciąży jest Paulina Andrzejewska?

WBF
Reklama
Reklama
Reklama