Marta Żmuda Trzebiatowska twarzą perfum Bohoboco

Żmuda Trzebiatowska została twarzą perfum [FOTO]

Marta Żmuda Trzebiatowska twarzą perfum Bohoboco

Marta Żmuda Trzebiatowska od jakiegoś czasu jest jedną z najbardziej porządanych przez reklamodowaców gwiazd w świecie show-biznesu. Po sukcesie marki Pantene (zobacz: Żmuda lepsza od Bachledy Curuś), współpracą z gwiazdą zainteresowała się ulubiona odzieżowa marka gwiazd Bohoboco. Kreatywny duet modowy, czyli Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek, postanowił, że na rynku pojawi się zapach sygnowany ich marką. Przy okazji sprawili fajny upominek dla swoich stałych klientek.

Flakon, który swoją twarzą firmuje Marta nazywa się "Bohoboco No 1". Według zapewnień menadżerów obu stron, aktorka aktywnie uczestniczyła w ostatnim etapie procesu tworzenia perfum Bohoboco, co po prostu oznacza, że miała wpływ na zapach. Projektanci pracowali nad nimi przeszło dwa lata.

Marta wzięła udział w sesji zdjęciowej oraz zagrała w filmie, który będzie artystyczną wizją zapachu Bohoboco No 1. Zdjęcia przygotowywane były w gościnnych przestrzeniach Teatru Żydowskiego. A gwiazda ma na sobie śliczną kreację projektu Michała i Kamila.

Premiera zapachu już 3 grudnia w butiku Bohoboco w Galerii Mokotów. Zanim to nastąpi, zobaczcie backstage z pięknej sesji zdjęciowej Marty Żmudy Trzebiatowskiej:

Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53