Marta Żmuda Trzebiatowska wspomina Paula Walkera
ONS

Śmierć Paula Walkera była szokiem dla wszystkich jego fanów na całym świecie. Tragiczny wypadek amerykańskiego aktora pokazał też, jak wielu było wielbicieli jego talentu - czasem bardzo nieoczekiwanych. Również w Polsce. Przypomnijmy: Wendzikowska poznała Walkera osobiście. Jak go wspomina?

Teraz okazuje się, że podobnie jak Edyta Górniak, fanką Paula Walkera jest również Marta Żmuda-Trzebiatowska. Piękna aktorka mocno przeżyła śmierć gwiazdora, a dowodem mogą być wpisy na jej Facebooku, które pojawiły się na przestrzeni ostatnich kilku dni. Marta podkreśla w nich, że nie może pogodzić się w nich ze stratą Walkera, a jeden klip z jego udziałem doprowadził ją do nawet do łez. Tego się nie spodziewaliśmy.


Zawsze mam łzy w oczach :( RIP Paul Walker... Ty jest moim nieśmiertelnym :( Nie mogę się z tym pogodzić Dlaczego Bóg odbiera nam takich ludzi Oni mieli całe życie przed sobą. Cholera! I się poryczałam! Ta piosenka + Paul Walker = cała twarz we łzach - pisała gwiazda.


W komentarzach pod wpisem Żmuda zastanawiała się też głośno nad samym wypadkiem Walkera i oferowała, że prześle zainteresowanym linki. Wiedzieliście, że była jego fanką?

Zobacz: Jest już oficjalne wideo z wypadku Paula Walkera!

Tak fani Walkera opłakują jego śmierć w miejscu wypadku: