Marta Żmuda-Trzebiatowska kończy... 32 lata! Aktorka przyszła na świat 26 lipca 1984 roku w Przechlewie. Marta Żmuda Trzebiatowska skończyła Akademię Teatralną w Warszawie i wtedy postanowiła trochę schudnąć i trochę zmienić fryzurę, aby zacząć robić karierę. Popularność przyniósł jej film z Piotrem Adamczykiem "Nie kłam kochanie" z 2008 roku. Widzowie zakochali się w skromnej dziewczynie z wielkimi oczami, ogromnym uśmiechem od ucha do ucha i grzywką na czole. Potem wygrała plebiscyt Viva! Najpiękniejsi i od tej pory nazywana jest jedną z najpiękniejszych aktorek w polskim show-biznesie.

 

Zobacz też: Jak zostać aktorem: casting, studia aktorskie lub teatralne

 

Z doborem ról bywało różnie. Od bardzo złego filmu jakim był "Ciacho" przez "Och, Karol 2" czy "Ślubów Panieńskich", za które zdobyła nominacje do Złotych Kaczek. A potem znów gorzej: udział w filmowej kontynuacji "Stawki większej niż życie" - "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć". Chwalona za to jest za role w filmie "Wygrany", gdzie zagrała razem z Januszem Gajosem oraz "Gejsza".

W zeszłym roku Marta Żmuda-Trzebiatowska wzięła ślub z młodszym od siebie Kamilem Kulą. Wcześniej 9 lat była związana z tancerzem Adamem Królem, z którym zajęła dawno temu 3 miejsce w Tańcu z gwiazdami. Teraz wszyscy czekają na to, kiedy Marta i Kamil zostaną rodzicami :).

Dziś Żmuda-Trzebiatowska kończy 32 lata. Zobaczcie jak się zmieniła w naszej osi czasu.

Zobacz także: Dziś Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula biorą ślub! Znamy szczegóły!

 

Marta Żmuda-Trzebiatowska wygląda na swoje 32 lata?

Marta Żmuda-Trzebiatowska wychodzi z DDTVN