Grycanki nie reklamują Louis Vuitton
Instagram

Grycanki twarzą Louis Vuitton? Wiemy jak jest naprawdę

Grycanki nie reklamują Louis Vuitton
Instagram

Ostatnimi czasy Grycanki rzadko pojawiają się w mediach, a ich głównym kanałem aktywności są profile na portalach społecznościowych, na których informują np. o zmianie fryzury. Przypomnijmy: Grycanka zrobiła sobie fryzurę na Kardashiankę

W weekend na swój Twitter Marta Grycan wrzuciła fotografię z sesji zdjęciowej, na której widzimy celebrytkę z córką Wiktorią, pozujące w luksusowych wnętrzach. Pierwszoplanową rolę odgrywają jednak torebki i walizki słynnej marki Louis Vuitton, która otwiera niebawem swój pierwszy sklep w Polsce. Internet szybko obiegła informacja, że to właśnie Grycanki zostały ambasadorkami Louis Vuitton w naszym kraju, a opublikowane zdjęcia to element kampanii reklamowej.

Postanowiliśmy to sprawdzić i skontaktowaliśmy się przedstawicielem marki w Polsce, który zaprzeczył, jakoby zdjęcia Grycanek miały coś wspólnego z ich kampanią reklamową:

Informuję, iż opublikowane w internecie zdjęcia nie mają nic wspólnego z reklamą marki ani otwarciem pierwszego sklepu w Polsce - powiedziała w rozmowie z AfterParty.pl Magda Bulera-Payne, PR Manager Louis Vuitton Polska.


To jednak nie koniec historii zdjęć. Jak udało dowiedzieć się AfterParty.pl, wrzucone przez Martę Grycan zdjęcia zostały wykonane na zlecenie magazynu "Gala". Ostatecznie jednak nie ukazały się na jego łamach.

Żałujecie, że nie zobaczycie całej "ekskluzywnej" sesji Grycanek z torbami Louis Vuitton? Na pewno byłyby tak samo ciekawe jak te poniżej:

Grycanki nie reklamują Louis Vuitton

Grycanki w luksusowej sesji dla "Vivy!":

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48