Gwiazdy zareagowały na emocjonalne oświadczenie Joanny Opozdy, która po wielkiej rodzinnej awanturze przeżywa bardzo trudne chwile. Ciężarna aktorka kilka dni po kłótni swoich rodziców opublikowała na Instgramie poruszający wpis, w którym odnosi się do dramatycznych wydarzeń z Buska-Zdroju. Gwiazdy zareagowały na wyznanie Joanny Opozdy i wspierają ją w tym trudnym dla niej czasie.

Reklama

Zobacz także: Antoni Królikowski oburzony: "Sprawca próby zabójstwa w dalszym ciągu przebywa na wolności"

Gwiazdy wspierają Joannę Opozdę

W miniony weekend w Busku-Zdroju doszło do przerażających wydarzeń w rodzinie Joanny Opozdy. Portal pudelek.pl informował, że Antoni Królikowski razem z matką i siostrą Joanny Opozdy pojawili się w mieszkaniu z którego teściowa aktora chciała odebrać swoje rzeczy. Według medialnych doniesień w mieszkaniu przebywa obecnie ojciec Joanny Opozdy, który nie chciał wpuścić swojej rodziny do środka. Między ojcem, a matką, siostrą i mężem ciężarnej gwiazdy rozpętała się prawdziwa awantura, podczas której padły strzały z broni. Na miejsce została wezwana policja, która do dziś bada sprawę rodzinnej kłótni.

Zobacz także: Małgorzata Ostrowska-Królikowska komentuje zachowanie ojca Joanny Opozdy!

Mateusz Jagielski/East News

Strzelanina w domu w Busku-Zdroju zszokowała chyba wszystkich. Po całym zajściu głoś w sprawie zabrał Antoni Królikowski, który zrelacjonował, co działo się podczas próby wejścia do mieszkania swojej teściowej. Swoje oświadczenie wydał również ojciec Joanny Opozdy, który odpowiedział na zarzuty zięcia.

Zobacz także

(...) Już sama analiza nagrań dostępnych w Internecie dowodzi, że to zachowanie uczestników było ukierunkowane na niszczenie mienia pokrzywdzonego. Zwrócić należy uwagę, iż nikt nie przyjeżdża po rzeczy, używając widocznej na nagraniach przemocy. Trwają czynności mające na celu ustalenie przebiegu zdarzenia oraz osób biorących w nim udział. Wskazane jest powstrzymanie się od jakiegokolwiek komentowania wydarzeń, do jakich doszło do czasu zakończenia postępowania prowadzonego przez właściwe organy państwowe- czytamy w oświadczeniu wysłanym do mediów przez radcę prawnego Dariusza Opozdy, dr. Krystiana Wasilewskiego.

Zobacz także: Ojciec Joanny Opozdy strzelał do rodziny? Antek Królikowski: "Strzał przeleciał nad głową szwagierki"

Instagram @asiaopozda

Wstrząsające wydarzenia w rodzinie mocno wpłynęły na stan zdrowia Joanny Opozdy, która jest już w zaawansowanej ciąży. Aktorka opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie, a w szczerym oświadczeniu przyznała, że trafiła do szpitala.

(...) Nie mogę jeść, spać, ciągle wymiotuje. Dziś wylądowałam w szpitalu, z silnymi skurczami i bólami, Wszystko z nerwów. Dostałam ataku paniki, nie mogłam oddychać. Piszę o tym, bo martwię się o zdrowie moje dziecka. Prawie całą ciążę przeleżałam chora w łóżku a teraz jeszcze to. Naprawdę nie daję już rady a przecież mój mały synek odczuwa wszystko co ja. Mam straszne wyrzuty sumienia, że od kilku dni nie mogę przestać płakać a on pewnie to czuje. Próbuję się uspokoić, ale w obecnej sytuacji to chyba graniczy z cudem- napisała aktorka.

Wyznanie Joanny Opozdy zszokowało wiele gwiazd, które ruszyły ze wsparciem. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy.

- ????Zdrowia dla Was- napisała Marina.
- Dużo siły i spokoju zwłaszcza dla Ciebie teraz ❤️- skomentował Qczaj.
- Trzymajcie się!!! Zdrowia- dodała Kasia Sawczuk.
- Trzymaj się Mała ❤️ przytulam- dodała Eva Minge.

Reklama

Zobacz także: Gwiazdy o awanturze w rodzinie Joanny Opozdy: "Są takie sytuacje, kiedy milczeć nie wolno"

TRICOLORS/EAST NEWS
Reklama
Reklama
Reklama