Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała zdjęcie w kostiumie kąpielowym
Instagram

MaRina pokazała bardzo romantyczne wideo z wakacji ze Szczęsnym! Nie brakuje czułości

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała zdjęcie w kostiumie kąpielowym
Instagram

MaRina i Wojciech Szczęsny znów zmienili miesjce w swej wielkiej podróży poślubnej. MaRina pochwaliła się właśnie romantycznym wideo z Wojtkiem! Zakochani z Honolulu przenieśli się na Maui, również na Hawajach. Świeżo upieczone małżeństwo spędza czas aktywnie - nie brakuje im wrażeń oraz pięknych widoków. MaRina regularnie zamieszcza na swoim Instagramie i Snapchacie fotki i filmiki z podróży poślubnej, a ostatnio nawet Wojtek Szczęsny pochwalił się romantyczną fotką.

Tym razem wokalistka postanowiła jednak pójść o krok dalej i w mediach społecznościowych zamieściła wideo, na którym nie brakuje czułości. Dookoła piękne widoki i widać, że zakochani świetnie czują się w takiej scenerii. W tle oczywiście leci też muzyka w klimacie nowego singla MaRiny - "On my way". Musimy przyznać, że zazdrościmy pogody i krajobrazów. Też chcielibyśmy znaleźć się na Hawajach, a Wy?

 

Zobacz: Marina pochwaliła się fotką z kolejnego etapu podróży poślubnej! Gdzie tym razem?​

 

MaRina pokazała romantyczne wideo z podróży poślubnej

 

Maui💏 #honeymoon #honeymoontour #adventure #love #couple #przygoda #roadtrip #hana #maui #hawaii #hawaje #aloha #marina&wojtek

Film zamieszczony przez użytkownika MaRina Łuczenko- Szczęsna (@marina_official)

 

MaRina i Wojtek Szczęsny na Hawajach

Wojciech Szczęsny, Marina Łuczenko-Szczęsna
Instagram
 

Więcej na temat Marina Wojciech Szczęsny
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33