Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny w Wielkiej Brytanii

Wojtek Szczęsny i Marina wybrali wymarzone miejsce na ślub! Jakie? Znamy odpowiedź!

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny w Wielkiej Brytanii

 

Wojtek Szczęsny i Marina wezmą ślub w Tajlandii?

Kilka tygodni temu, Wojtek Szczęsny zabrał swoją ukochaną Marinę na egzotyczne wakacje do Tajlandii. Piłkarz Arselanu Londyn chciał zaimponować swojej ukochanej i zorganizować jej wakacje życia, ponieważ planował później poprosić ją o rękę.


Para zaręczyła się podczas imprezy urodzinowej wokalistki, która odbyła się w ich warszawskim apartamencie. Po nieudanych związkach z Wojciechem Łozowskim i Łukaszem 'Mrozu' Mrozowskim wokalistka odnalazła w końcu swoja wielką miłość. Wojtek wręczył ukochanej drogocenny diament od Tiffany&co. (Zobacz: Wiemy, ile kosztował pierścionek zaręczynowy Mariny!) Czy para zaczęła już planować ślub?


Jak udało nam się dowiedzieć, Wojtek i Marina marzą o tym, żeby ich ślub odbył się w Tajlandii! Para była zachwycona miejscami, które zobaczyła podczas ostatnich wakacji i to właśnie w tym odległym zakątku świata chcą powiedzieć sobie "tak"! Para marzy o skromnej, rodzinnej uroczystości, na której nie będzie mediów. Kiedy wezmą ślub? Już ustalają termin na przyszły rok!


Mamy nadzieję ,że para pochwali się zdjęciami...

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48