Marina Łuczenko
Instagram

Marina Łuczenko została uznana dziewczyną miesiąca przez magazyn dla mężczyzn "Playboy". Wielbicieli wdzięków piosenkarki niestety musimy rozczarować. Gwiazda nie zdecydowała się na rozbieraną sesję. Pokazała za to nie mniej seksowną fotkę z innego magazynu. Artystka została doceniona nie tylko za urodę, ale przede wszystkim za osiągnięcia muzyczne i niedawno nagrany singiel z Jamesem Arthurem.

Od niedawna to pani Marina Łuczenko-Szczęsna - żona bramkarza reprezentacji i naszego dobrego znajomego Wojtka Szczęsnego. Podczas piłkarskiego Euro, była bezsprzecznie najpiękniejszą z  WAG's. Jej jednak nie interesuje rola kobiety "przy mężu" i pod własną marką - jako MaRina- robi karierę muzyczną - czytamy na łamach "Playboya".

Zobacz też: Marina Łuczenko wspomina na Instagramie swojego byłego chłopaka... Mroza! Szczęsny może nie być zadowolony?!

Wow! Dziewczyna miesiąca w #playboy Dziękuje! Oczywiście bez rozbierania! (zdjęcie z sesji do cosmo) #playboy #girlofthemonth - pochwaliła się swoim sukcesem gwiazda.

Brawo, Marina! Zobaczcie gorącą fotkę!

 

Polecamy: Co robić w sypialni, aby on nie mógł przestać o tobie myśleć?

 

Marina Łuczenko została dziewczyną miesiąca magazynu "Playboy"! Gratulujemy!

Marina Łuczenko
Instagram

 

Marina niewątpliwie jest jedną z najseksowniejszych polskich gwiazd. Powinna zdecydować się na rozbieraną sesję?

Marina Łuczenko-Szczęsna na MTV EMA Pre Party 2016
ONS

 

Jej ciało jest naprawdę cudowne!

Marina w bikini. Marina w stroju kąpielowym. Marina wakacje. Marina ze Szczęsnym na wakacjach
Instagram

Więcej na temat Marina Łuczenko