Marina wspomina swoją podróż poślubną
Instagram

Marina pokazała WIDEO z podróży poślubnej z Wojtkiem Szczęsnym. Odezwała się też do hejterów!

Marina wspomina swoją podróż poślubną
Instagram

Marina wspomina swoją podróż poślubną dookoła świata. Piosenkarka pochwaliła się krótkim nagraniem ze wspólnej wyprawy z mężem Wojtkiem Szczęsnym. Para, która wzięła sekretny ślub w Grecji, tuż po powrocie piłkarza z mistrzostw EURO 2016 poleciała na rajskie wakacje w kilka egzotycznych miejsc. Marina i Wojtek byli m.in. w Tokio, Honolulu oraz na wyspie Maui- skąd pokazywali piękne zdjęcia i filmiki. Artystka i sportowiec kilka dni temu wrócili jednak z podróży poślubnej i rozpoczęli budowę własnego... kina w ich domu w Londynie. Teraz przyszła pora na wspomnienia.

"Nie pozwól zabić swojego ducha czyjąś zazdrością"- napisała Marina pod filmikiem na Instagramie, nawiązując tym samym do hejterów, którzy już wiele razy byli aktywni np. na jej profilu.

Fani Mariny byli zachwyceni nagraniem. Internauci zgodnie przyznali, że piękna piosenkarka i przystojny piłkarz tworzą idealną parę.

Piękna i widać,że szczęśliwa para
Jesteście super parą!
Mega świetna z was para widać że doskonale bawicie się we własnym towarzystwie

Zobaczcie nagranie z podróży poślubnej Mariny i Wojtka Szczęsnych!

 

Zobacz także: Podróż poślubna Mariny i Wojtka Szczęsnych kosztuje majątek! Drożej niż sam ślub?

 

Marina wspomina swoją podróż poślubną.

 

 

🙈💭🎎 "Nie pozwòl zabić swojego ducha czyjąś zazdrością"👊 #memories #tb #tokyo #tokio #honeymoon #love #travel #couple #adventure #przygoda #marinawojtek

Film zamieszczony przez użytkownika MaRina Łuczenko- Szczęsna (@marina_official)

 

Para wróciła już w podróży dookoła świata.

MaRina w szortach

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33