Marina, Wojciech Szczęsny
Instagram

Marina i Szczęsny pojechali w podróż poślubną! Wiemy dokąd się wybrali

Marina, Wojciech Szczęsny
Instagram

Marina i Wojciech Szczęsny tuż przed rozpoczęciem Euro 2016 wzięli potajemny ślub. Nikt nie chciał zdradzać szczegółów ślubu, ponieważ Marinie i Szczęsnemu zależało na tym, aby uroczystość była bardzo kameralna. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w gronie najbliższych im osób w Grecji. Tuż po ślubie Marina i Szczęsny nie mogli spędzić ze sobą za dużo czasu, ponieważ lada dzień zaczynało się Euro, a Marina wyznała, że swojego męża po ślubie widziała zaledwie pół dnia! Teraz na szczęście oboje mogą odetchnąć i nareszcie nacieszyć się sobą - para młoda pojechała w końcu w podróż poślubną, o czym na Instagramie poinformowała sama Marina. I to w nie byle jaką, bo dookoła świata! Pierwsz kraj, który odwiedzą, to Japonia!

No to lecimy!🙈😝👫✈ Podròż poślubna dookoła świata w moje 27 urodziny. Pierwszy przystanek🚩🇯🇵 - napisała szczęśliwa Marina.

Jeszcze raz gratulujemy młodej parze i życzymy udanej podróży. Oczywiście czekamy na fotorelację na portalach społecznościowych! Odpoczywajcie!

 

Zobacz też: Marina i Szczęsny już w Polsce! Wiemy, ile wydali na swój bajkowy ślub w Grecji!

 

Marina pokazała zdjęcie - razem z Wojtkiem Szczęsnym są w podróży poślubnej!

Marina i Szczęsny w podróży poślubnej!
Instagram

 

Czekamy teraz na fotorelację!

Marina z telefonem

 

Mamy nadzieję, że Marina i Szczęsny będą dobrze się razem bawić!

Marina i Szczęsny na ślubie

Więcej na temat Marina Wojciech Szczęsny
Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58