Party Stories
Marcin Prokop kpi z wpadki Anny Wendzikowskiej
ONS
Newsy

Wendzikowska nie wiedziała kim jest Grotowski. Prokop o tym nie zapomniał i po raz kolejny dogryzł jej na wizji

Mina dziennikarki mówi wszystko

Ostatnia wpadka Anny Wendzikowskiej odbiła się szerokim echem w mediach. W tej sprawie zabrało głos wiele osób z branży, ale najdosadniej wypowiedział się Wojciech Mann. Nie szczędził on dziennikarce słów krytyki. Zobacz: Wpadka Wendzikowskiej odbiła się szerokim echem. Teraz głos zabrał Mann: Jest osobą od ploteczek, czerwonych dywanów i ścianek

A wszystko zaczęło się od tego, że prezenterka podczas wywiadu ze światową gwiazdą nie wiedziała kim jest Jerzy Grotkowski. Wpadka, którą Wendzikowska zaliczyła w czasie rozmowy roztrząsana była przez kilka dni. W Prima Aprillis po raz kolejny zakpił z niej Marcin Prokop. Ekipa "Dzień Dobry TVN" chciała wkręcić widzów, że Dorota Wellman i dziennikarz zagrają razem w filmie reżyserowanym przez Piotra Adamczyk.

O produkcji porozmawiała z nimi na wizji Anna Wendzikowska. W końcu padło pytanie o to czy aktorowi ciężko było zapanować nad energią głównych aktorów. Adamczyk przyznał, że ma na to pewne metody, a Prokop nie mógł się powstrzymać:

To jest metoda Grotowskiego zdaje się. Prawda?

Z miny prezenterki wynikało, że nie była zadowolona z tego żartu.

Zobacz: Nie tylko Wendzikowska nie wiedziała, kim jest Grotowski. Statystki mówią same za siebie
 

Marcin Prokop kpi z wpadki Anny Wendzikowskiej 

Ciężarna Wendzikowska przed studiem DDTVN:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Karolina Korwin Piotrowska o wpadce Anny Wendzikowskiej
ONS
Newsy
Korwin ma rady dla Wendzikowskiej: W sumie żal dziewczyny. Mogła się odgryźć...
Zrobiła to w swoim stylu

Dzisiaj podczas trwania audycji radiowej w Trójce Wojciech Mann skomentował słynną już wpadkę Anny Wendzikowskiej . Dziennikarz nie szczędził jej słów krytyki. Zobacz:  Wpadka Wendzikowskiej odbiła się szerokim echem. Teraz głos zabrał Mann: Jest osobą od ploteczek, czerwonych dywanów i ścianek Prezenterka uchodzi za osobę, która posiada wiedzę na temat filmów i postaci związanych z tą dziedziną sztuki, ale nie raz już zaliczyła wpadkę na tej płaszczyźnie. W swoim najnowszym felietonie kilka słów postanowiła jej poświęcić Karolina Korwin Piotrowska , która z ironią zabrała głos w tej sprawie. Zasugerowała, że Wendzikowska w prosty sposób mogła odgryźć się wybitnej aktorce: Wcześniej nie wiedziała, o co chodzi z łbem konia w „Ojcu Chrzestnym”. Przypadek przy pracy, zupełnie jak spalone bataty. W sumie żal dziewczyny. Mogła chociaż odgryźć się gwieździe pytaniem, czy ona wie, kim są bracia Mroczek. Chociaż w sumie po takiej akcji, klikalności wywalonej w kosmos i wzroście rozpoznawalności, karierę może większą zrobi. I niech sobie robi, byleby więcej czytała… Czy dziennikarka weźmie sobie tę radę do serca? Zobacz:  Korwin komentuje wybór Kuszyńskiej na Eurowizję. Zwraca uwagę na istotny szczegół     Wendzikowska po raz pierwszy na salonach po porodzie:

Kuba Wojewódzki wkręcił Annę Wendzikowską
ONS
Newsy
Wojewódzki wkręcił Wendzikowską. Dziennikarka chciała przeprowadzić wywiad z nieżyjącym pisarzem
Posłuchajcie!

Niedawna wpadka Anny Wendzikowskiej dotycząca Jerzego Grotowskiego odbiła się szerokim echem w mediach. Nie zapomniał o tym także Marcin Prokop, który dogryzł dziennikarce na wizji. Zobacz:  Wendzikowska nie wiedziała kim jest Grotowski. Prokop o tym nie zapomniał i po raz kolejny dogryzł jej na wizji Teraz prezenterka zaliczyła kolejną wpadkę. Tym razem wkręcili ją Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski, którzy prowadzą audycję w Rock Radio. Panowie zadzwonili do Wendzikowskiej i zaproponowali jej przeprowadzenie wywiadu z nieżyjącym od 21 lat pisarzem, Charlsem Bukowskim. Dziennikarka z chęcią przystała na tę propozycję, a zorientowała się dopiero po pewnym czasie. Wtedy napisała na Facebooku: Wczesny poranek. Stoję w korku. Dzwoni telefon. Propozycja poprowadzenia spotkania z nieżyjącym od 21 lat pisarzem. Charlesem Bukowskim. Nie cenię zbytnio jego twórczości, ale jestem ciekawa tego spotkania. Zawsze otwarta na nowe wyzwania!!!  Ma dystans? Zobacz na Polki.pl: Dlaczego Wendzikowska nie chce pokazywać twarzy dziecka?  

Wojciech Mann kpi z wpadki Anny Wendzikowskiej
ONS
Newsy
Wpadka Wendzikowskiej odbiła się szerokim echem. Teraz głos zabrał Mann: Jest osobą od ploteczek, czerwonych dywanów i ścianek
Dziennikarz kpi z prezenterki

Wpadka Anny Wendzikowskiej odbiła się szerokim echem i jest nieustannie komentowana w mediach. Szkoła aktorka, do której rzekomo dziennikarka uczęszczała zdementowała nawet doniesienia jakoby Wendzikowska skończyła u nich aktorstwo. Zobacz:  Szkoła aktorska Machulskich pogrąża Wendzikowską. Wypomina jej przy tym ostatnią wpadkę Co prawda prezenterka obiecała, że nadrobi wiedzę z zakresu filmu po wywiadzie z Sigourney Weaver, a mimo to branża nie daje jej spokoju. Teraz głos zabrał Wojciech Mann, który mocno kpi z Wendzikowskiej. Wypomniał jej nie tylko brak kompetencji i wykształcenia, ale również zainteresowanie, w jego mniemaniu, mało istotnymi kwestiami. Refleksją podzielił się podczas swojej audycji na antenie radiowej Trójki: Pani Wendzikowska nie skończyła Szkoły Machulskich, coś tam jedynie liznęła, nie musi więc znać Grotowskiego. Jest osobą jedynie od ploteczek, czerwonych dywanów i ścianek. Jej zadaniem jest wiedzieć, w które drzwi wejść, jak się ustawić i jak zatrzepotać oczami. Ma rację? Zobacz:  Anna Wendzikowska na spacerze z córeczką   Wendzikowska na salonach po raz pierwszy po ciąży:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner