Marcin Dorociński wspiera bieszczadzkie wilki! Gwiazdor znany jest z tego, że angażuje się w różnego rodzaju akcje społeczne. Jedną z nich jest walka o wilki mieszkające w Bieszczadach, które mogą wyginąć. Marcin Dorociński jest bardzo zaangażowany w tę kampanię i docenia to, że może pracować z tak wspaniałymi ludźmi:

Reklama

Mam szczęście w życiu do spotykania wielu wspaniałych ludzi i w różny sposób krzyżują się nasze drogi. Mam przyjemność pracować z zapaleńcami z WWF i uświadamiać siebie przede wszystkim, a potem uświadamiać innych na temat zwierząt, które mamy w Polsce, a które mogą wyginąć. Zaczęło się to od rysiów kilka lat temu, poprzez morświny, niedźwiedzie, a teraz wilki. - powiedział nam Marcin Dorociński na konferencji prasowej dotyczącej akcji "OSTOYA DLA WILKÓW".

Co jeszcze powiedział aktor na temat tej współpracy?

Zobacz: Ten polski serial wciąga niczym "House of Cards". Kto zdobędzie władzę w drugim sezonie "Paktu"?​

Zobacz także
Reklama

Na zdjęciu: Marcin Dorociński, Grzegorz Leśniewski, fotograf przyrody, pasjonat Bieszczad Dorota Durakiewicz, (Ostoya Vodka) Jakub Skrzypczyk, (WWF Polska) Dr Przemysław Nawrocki, (WWF Polska); Mateusz Hładki, dziennikarz prowadzący konferencję prasową.

Agata Dąbrowska
Reklama
Reklama
Reklama